• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Tak jsem zjistil, že je to evropský problém, a to náhodných telefonů... Proč vždycky přitahuju průsery...?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mne to u dvou telefonu jde a u jednoho ne...proc, to nevim. Zkus support.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Zaspal jsem něco nebo se vám taky nedaří spojit s BB Protect? (Q10)
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    Měl by někdo zájem o BB9780? Přešel jsem na jinou platformu, je čerstvě po záruce, vyměněn za zcela nový, ještě s foliemi.. cena 2,500.. kdyby, tak pošta prosím, děkuji..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: jo to opusteni BIS tarifu byla hrozna ale hrozna chyba... BB se vesele zbavuje toho proc ho spousta lidi pouziva a chlacholi se tim ze nalaka nove uzivatele:/

    Back tlacitko mi naproste nechybi, kdyz ma smysl je tam stejne v actionbaru a na home obrazovku clove aspon muze jen udelat pohyb smerem nahru a nemusi to zastavit a hledat cudlik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Táta má BIS a funguje s Z10 bez jiného datového tarifu a říká, že by datové tarify neměly být závislé na přístroji, takže to každopádně pojede a o unlimited data roaming bys přijít neměla.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Stačí normální data, ale s BISem to taky funguje. Jak se to účtuje ale nevím :( Asi nejlíp zeptat se u operátora.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: dík za upozornění.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: To už je OK :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kdo všechno používáte 10.2 leak? Mohli byste mi vyzkoušet, jestli funguje mobile hotspot? Mně to jak na DAC, tak Z10 nefunguje. WIFI se vytvoří, můžu se na ní připojit, ale na internet se přes to nepřipojím. Přitom data mi v telefonu normálně fungují a na předchozím leaku mi hotspot fungoval.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Nevím, jestli je chyba jenom u mě, ale inzerát mi nefunguje :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Jsem to jeste nenafotil. To udelam vecer. predstavoval bych si 4500.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Cena? (nebo odkaz na tržiště ideálně...)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Měl bych na prodej BB 9790 kupovaný cca v září takže ještě s roční zárukou, pouzdro, nabíječka sluchátka vše v originálním balení.
    TBC
    TBC --- ---
    TBC: tak je pro info, tak se zadarilo, ten neverejnej patch je dyztak ke stazeni zde: http://www.teamas.co.uk/2013/06/configuring-blackberry-5-with-exchange.html
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Což jsem vlastně opomněl zmínit, že adresa na chybovou hlášku nefunguje... :)
    Zkusil jsem tuen telefon obnovovat jak na PC tak na MACu... vždycky se to zasekne na začátku obnovy a někdy samo restartne...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Leak 10.2 jsem teď zkusil a po jeho nahrání se na displeji objeví: http://www.bberror.com/bb10-0004
    Takže sosám 10.1.0.4780 a jdu to zkusit na tom...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: A tam máš ten leak 10.2?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: ...a když to zkusím podruhý, tak se sám restartí.... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam