• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Cena? (nebo odkaz na tržiště ideálně...)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Měl bych na prodej BB 9790 kupovaný cca v září takže ještě s roční zárukou, pouzdro, nabíječka sluchátka vše v originálním balení.
    TBC
    TBC --- ---
    TBC: tak je pro info, tak se zadarilo, ten neverejnej patch je dyztak ke stazeni zde: http://www.teamas.co.uk/2013/06/configuring-blackberry-5-with-exchange.html
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Což jsem vlastně opomněl zmínit, že adresa na chybovou hlášku nefunguje... :)
    Zkusil jsem tuen telefon obnovovat jak na PC tak na MACu... vždycky se to zasekne na začátku obnovy a někdy samo restartne...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Leak 10.2 jsem teď zkusil a po jeho nahrání se na displeji objeví: http://www.bberror.com/bb10-0004
    Takže sosám 10.1.0.4780 a jdu to zkusit na tom...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: A tam máš ten leak 10.2?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: ...a když to zkusím podruhý, tak se sám restartí.... :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak se mi samovolně vypnula Q10ka a nejen že nechtěla naskočit, což se povedlo až po nahrání OS znovu, ale ještě nejde obnovit ze zálohy!!! Vždycky se kousne na 664 kB a pak se zasekne.... Víte někdo co s tím? Díky
    TBC
    TBC --- ---
    Provozuje nekdo BES na Windows 2012? Potrebuju instalaovat BES Expres na 2012, dle kompatibility by to melo jit: http://us.blackberry.com/.../pdf/support/northAmerica/english/server_express_exchange_july_18_13.pdf ale posledni instalacky ke stazeni je ze zari 2012 a tam to jeste neni, tusi nekdo?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    A dotřetice všeho dobrého, leak na STL100-2 je taky funkční. Sice po obnovení zálohy byly trochu trable s accountama, který jsem musel všechny smazat a znova přidat a párkrát to neukázalo příchozí hovor, ale jenom pak ztracenej, ale teď už se zdá všechno v pohodě.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak Q10 leak funguje dobře i na DAC :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Né :) Leak. Na STL100-1 funguje dobře, zbylé dva zkusím cobydup.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: Mas ofiko 10.2 ? Jsem neco zaspal?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Však jo :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: Hesla chce znova i po ofiko upgradu z telefonu.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak update z 10.1 na 10.2 proběhl úspěšně, jenom to chce pak znovu heslo do všech accountů :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Měl jsem historickou verzi BB Link 1.0 :) Updatnul jsem na 1.1.1 (BTW proč to ksakru nejde přímo skrz tu aplikaci? Takhle to nikdo updatovat nebude.) a už tam teče záloha z 10.1. Uvidíme, jak to dopadne, má to skoro 3 GB.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: to je dobra zprava

    MADBANANA: ten link je hrozny zmetek meli by na nem zamakat dost lidi to od OS10 odrazuje
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: 1.3 GB
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: kolik ma volne pameti tenhle leak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam