• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Google ukončil podporu Google Sync protokolu a BB synchronizace jede na jeho zbytcích. Takže přesně jak řekl POLOVI: odebrat a přidat účet u mě zabralo. Horší jsou účty s Google Apps... Tam to zlobí pořádně.
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: tak dej pak vědět, jestli je to použitelné :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: zkusil bych odebrat ucet a znova pridat ale za posledni mesic sem slysel co se sluzeb googlu tyka tolik narku ze bych to klidne prikladal tomu ze jim to proste zrovna nejede u tveho kalendare:)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    netuší někdo prosím z jakého důvodu se mi přestal synchronizovat kalendář na bb s google kalendářem? tento měsíc si elefon vůbec evzal krom pár blbostí, co jsem zadala už behem minulého
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    mozna bych si to taky poridil. Kdyby se nekdo pridal, muzeme jeste ziskat bulk slevu pokud bychom si to po Praze predali sami. ;-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Už je to na cestě ke mě ve dvou kusech. Jeden na používání a jeden na bastlení na svislo :)
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: přemýšlím, nakolik by tam telefon držel, mít to přidělané ve svislé poloze..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Na DX je k mání nabíjecí kolébka na Q10 a baterku...
    Two-End USB Data/Charging Dock Cradle for Blackberry Q10 - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/p/two-end-usb-data-charging-dock-cradle-for-blackberry-q10-black-242933
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Tak jsem zjistil, že je to evropský problém, a to náhodných telefonů... Proč vždycky přitahuju průsery...?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mne to u dvou telefonu jde a u jednoho ne...proc, to nevim. Zkus support.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Zaspal jsem něco nebo se vám taky nedaří spojit s BB Protect? (Q10)
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    Měl by někdo zájem o BB9780? Přešel jsem na jinou platformu, je čerstvě po záruce, vyměněn za zcela nový, ještě s foliemi.. cena 2,500.. kdyby, tak pošta prosím, děkuji..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: jo to opusteni BIS tarifu byla hrozna ale hrozna chyba... BB se vesele zbavuje toho proc ho spousta lidi pouziva a chlacholi se tim ze nalaka nove uzivatele:/

    Back tlacitko mi naproste nechybi, kdyz ma smysl je tam stejne v actionbaru a na home obrazovku clove aspon muze jen udelat pohyb smerem nahru a nemusi to zastavit a hledat cudlik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Táta má BIS a funguje s Z10 bez jiného datového tarifu a říká, že by datové tarify neměly být závislé na přístroji, takže to každopádně pojede a o unlimited data roaming bys přijít neměla.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Stačí normální data, ale s BISem to taky funguje. Jak se to účtuje ale nevím :( Asi nejlíp zeptat se u operátora.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: dík za upozornění.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: To už je OK :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Kdo všechno používáte 10.2 leak? Mohli byste mi vyzkoušet, jestli funguje mobile hotspot? Mně to jak na DAC, tak Z10 nefunguje. WIFI se vytvoří, můžu se na ní připojit, ale na internet se přes to nepřipojím. Přitom data mi v telefonu normálně fungují a na předchozím leaku mi hotspot fungoval.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Nevím, jestli je chyba jenom u mě, ale inzerát mi nefunguje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam