• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: Asi jo... Torch 9800. Musím ale ověřit...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    nevala sa doma niekomu zbytocny bb ?
    SMETY
    SMETY --- ---
    FIELDMAN: hmmhmm ok
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Tak na 10.2 jsem to teď zkusil a vlaječka na BB = hvězdička na googlu
    SMETY
    SMETY --- ---
    FIELDMAN: Tu dojebanou vlajecku pak nikde nemuzu najitna web verzi:-/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Hvězdičkám nehovím, tak neporadím :(
    A nepomůže toto ? : http://www.berryreview.com/2013/02/04/easily-star-or-archive-gmail-messages-in-blackberry-10/
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo s tim jsem si uz hral v hospode. Ale mam toho mrte :-/
    Jinak, v gmailu nejde mail oznacit hvezdickou? pripadne si ho jinak separtovat, aby byl pak snadno nalezeny pres webove rozhrani (mastimv prumeru 50-100mailu denne)

    FIELDMAN:
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: A nemáš tam ty kontakty rozdělený. Je tam ikonka takového řetízku, která spravuje spárování kontaktů... ono když je jméno na FB jiné než jméno kontaktu tak se to nespáruje samo a je třeba to udělat manuálně.
    SMETY
    SMETY --- ---
    MILAZAJICEK: Tak je to mozny, ale menit takhle treba 300 cisel?
    P19
    P19 --- ---
    MILAZAJICEK: Kolik za ni? Neposlal bys foto, jak to vypadá na telefonu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILAZAJICEK: Jedna ta baterka mi nakonec přebývá, nechcete ji někdo?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY: nemas tam to cislo ulozene jako kontakt na pevnou linku nebo necotakovyho?
    SMETY
    SMETY --- ---
    A co mi teda hlava nebere. Proc když si zadám sms tak u některých kontaktu (sparovalo se mi to s FB :/) mi číslo nabídne, u některých proste ne a zobrazuje jen mail. Tak musím do kontaktu a najít sms přes ne.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SCHEEZE: Musíš si ten účet nakonfigurovat jako POP3. Pak to půjde....
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    nekdo s i OS6 nejakou sikovnou appku na wifi hovory? viber neni podporovan :/
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: pri smazani se tusim vzdy zeptal jestli smazat na servru nebo jen v mobilu a kdyz ho jednou otevres uz bude precteny :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: vlastne aby zustal na serveru neprecteny kdyz ho smazu v tel. Mam pocit ze to slo.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    prosimvas da se zaridit v nastaveni BB OS 7.1 smazani gmail emailu nesmazalo mail na serveru? BIS Vodafone, nemam bohuzel ten telefon v ruce. Jsem slibil ze se zeptam ;-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Já nakonec k Z10 pořídil extra baterku:
    Extended 4500mAh LS1 Battery Akku Batterie+Back Cover for BlackBerry Z10 / BB10 | eBay
    http://www.ebay.de/itm/261229008222?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

    kryt je docela hezkej perfektně sedí daleko lépe než ten originál. telefon vypadá kapku hůř a je tlustší, váha je více méně stejná a výdrž je skvělá, po celém dni 06-24 dost intezivního užívání mi zbývalo 38% baterie dneska mám po celém dnu 73% (inu víkend).
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SMETY: po ctrnacti dnech mi vyprsel i FUP na novym tarifu. Po mesici baterka vydrzi moje uzivani cely den nekdy dobijim az druhy den v praci a tarif uz se mi ani neblizi ke konci. Baterii bych prisuzoval spis intenzite uzivani. Chapu ze je to nekdy blby, pro ty pripady mam druhou baterii na cestovani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam