• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Mohl by někdo se Z10 vyzkoušet sideloadlou appku MagicPlan? (.bar mám, dodám; je třeba OS minimálně 10.2)

    Měl jsem jí na iPhonu a teď jí konečně udělali pro Android. Tak jsem si jí sideloadnul, ale dimenze displeje Q10ky a absence otočení obrazu horizontálně jsou na ní příliš... Takže bych rád někoho se Zetkem, kdo tomu dá pár chvil a napíše mi resumé. Řeším oficiální port s developerem, tak ať mám co nejvíc informací.... Dík

    PS: Jedu od včerejška na 10.2.1.575 sice s PIN watermarkem, ale jsem nadšenej... FM rádio, rozpoznání obličeje ve foťáku, vyřešený trable s IMAPem... Snaží se, kluci ostružinoví!
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    TMSH
    TMSH --- ---
    Nedá se někde stáhnout oficiální 10.2, aniž by to muselo jít přímo přes telefon nebo přes link? Používám leaked 10.2.0.149 a systém mi stále hlásí, že mám nejnovější verzi OS...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    P19: Fiat 500
    P19
    P19 --- ---
    FIELDMAN: a co je to za auto? Ja jen abych vedel, jaky si mam koupit :))
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak jsem zakoupil nové auto se systémem Blue&Me - přes Bluetooth propojení s telefonem. Tak mne zajímala kompatibilita a překvapení se konalo: s Q10 to funguje úplně jak víno, stejně jako s Torchem 9800 a Boldem 9780!!! Nejen jako handsfree, ale listování v telefonním seznamu, listování v smskách, čtení sms nahlas (jen anglicky, tedy...) a přehrávání hudby z telefonu. To vše ovládané hlasovými příkazy a tlačítky na volantu - rozuměj tak, že autu řekneš "Play Café del Mar" a ono to podle ID3 tagu najde složku a ještě se tě zeptá jestli chceš pustit celou nebo jen jednu skladbu. Už dlouho jsem z technologie neměl takovou radost...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DABE: nic co pouziva google sluzby vetsinou nejede nebo se neda prihasit pripadne(g mapy)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DABE: Některý ne... Je třeba zkusit.
    DABE
    DABE --- ---
    pardon za lama dotaz, ale opravdu na OS10/10.02 funguji vsechny android aplikace?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kurva mam Q10 a vubec nevim, vo cem se to tu bavite :-)

    Po mesici uzivani dobry, i kdyz obcas zatuhne. FB zlobi - neukazuje vsechny nejnovejsi prispevky, vlastne to ma dost divoky v tom co je novy a co ne. Ale dobry.

    Dal se v tom moc nehrabu. :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    :D
    P19
    P19 --- ---
    Tak jsem se hecnul a objednal Z30 pro sebe Q5 pro ženu (a bráchovi nainstaloval BBM na android). Jsem zvědavej, nemůžu se dočkat :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: Já mám 10.2 a poslední verze Nyxdroidu, co jsem si koupil přes Google Play mě běží na Q10 jedna báseň...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: rozumim ;-) To mi nedoslo. Me to naposled slo :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Včera jsem aktualizoval na 10.2 telefon je furt horkej a baterie se vybíjí i na nabíječce.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VIRTUALVOID: určitě
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SCHEEZE: Když nic jinýho, tak se hodí ho připojit jako USB disk. Každopádně pro mě to má ještě dalekosáhlejší problém a to, že na něm potřebuju debugovat aplikace a když nejde připojit, tak se to dělá dost špatně :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: no ze jsem nikdy nemel problem, ale ani potrebu propojit telefon s PC. Maximalne jako USB disk pro nahrani muziky. Jinak mam BB protect a troufnu si ho cely smazat bez ztraty dulezitych dat.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    VIRTUALVOID: ano prosím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam