• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FIELDMAN: To zní skvěle, dneska si o tom nechám zdát. A zítra si na to vzpomenu, až budu v práci, kde chytnu akorát EDGE:).
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JOSEF_K: Odzkoušeno v Čechách v Karlových Varech a v Praze (max/avg dwnld: 98/65 Mbit/s)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FIELDMAN: Díky, v tom případě začínám mít jasno, co bude mým novým telefonem:). Ale chvíli ještě počkám, aspoň dokud operátoři nepředstaví nějaké nové datové tarify, přece jen zatím motorola slouží perfektně.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JOSEF_K: Na Q10 LTE ano a mocně!
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tušíte někdo, jak je to u Z10 s konektivitou s LTE? Na stránkách v USA tvrdí, že ano, v recenzích na alze si zase kde kdo stěžuje, že ne, alza sama tvrdí, že ano, mironet pro změnu tvrdí opak a já se v tom už lehce ztrácím...

    Přemýšlím o tom jako o novém telefonu, a jelikož se dá čekat, že v průběhu příštího roku bude LTE už snad běžnější jev, celkem rád bych si pořídil něco, co to zvládne využít. Fakticky je LTE hlavní důvod, proč se hodlám zbavit motoroly.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    POLOVI: ok, díky, hned jsem moudřejší :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BESSAYA: u nas by mela fungovat verze STL-100-1 (RFG81UW) a STL-100-2 (RFH121LW)

    STL-100-4 je CDMA verze a STL-100-3 ma jine frekvence GSM(americke)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj, koukám na ebay po Blackberry Z10 - nevíte, jaký je rozdíl mezi těmi Verizon a těmi normálními? I u těch Verizon je psané, že jsou odblokované a mají tam že fungují na GSM, tak nevím. Nerada bych pořídila něco, co tu pak nebude fungovat :-/ Díky
    MORTE
    MORTE --- ---
    neprodáváte někdo použitý telefon blackberry?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zalohuj pres desktop a pak obnovit tovarni nastaveni.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Je tu nekdo na rychlou radu jak vsechno smazat z telefonu (Curve) pred reklamaci?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: no Z10 by měla mít BES já ho nemám a Z10 prodávám, ale někde v menu jsem tam měl volbu pro přihlášení.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no já to tu už nevidim ...
    takže ho má ? to by bylo supr.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: v Z10 zrušili BES? To je nějaká novinka?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRASOLET: no jak tam synchronizujete kontakty, kalendare s outlookem ? to me pali v Z10 zrusili BES a jsem ted namydlenej trosku...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    RAINBOF: Q10 je aktualni. prisel az po Z10...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pouzivate nekdo blackberry Q10 ? proc ho nikde nemaj co je jeho nastupce ? (z10 doufam ne)
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    SCHEEZE: ahaaaa, tohle mi chybelo. pomohlo, dik.

    takze uz me otravujou jen zjevne bugy jako ze se vypne podsviceni klavesnice nebo zustane nevypnutelny hlasity poslech. na to jsem uz nasel jako reseni jen restart....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam