• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Aha... Nějaké hry nemáš? :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Připojit to jde, ale nevím, k čemu bych to používal, ani jak bych to vyzkoušel.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Samovolně se mi na Q10 vypíná zvonění. Bez ohledu na nastavení a puštěné appky. Pomůže jen restart. Stalo se někomu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: A zkusíš? Teda jestli máš MACa...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Mám Moga Pro a SteelSeries...s BB jdou oba, ale ke kompu jsem to připojit nezkoušel.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: A jakej máš gamepad? Chci si pořídit takovej aby šel jak na BB, tak na MACa...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nevíte někdo o hrách, které podporují gamepad? Zatím jsem objevil jenom Critical-Wave a Climb!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nevím kdo to byl, ale sháněl appku na uzamčení dílčích složek a souborů. Tak je ta co užívám já zrovna ve slevě.
    http://appworld.blackberry.com/webstore/content/36950895
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Jak je to s telefonama BB od českých operátorů a aktualizacema? Dostávají je ve stejnou dobu, jako nebrandované telefony?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: prima instalace od 10.2.1, ale jeste nejsou v systemu OSM takze primo nainstalovana apka s maúama nema mapove podklady + nefunguji google sluzby a prihlasovani
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: APK jdou uplne v pohode rovnou instalovat. A kompatibilní je to tusim s 4.2.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jak je to ted na s androidima APK ? jdou nebo je potreba je prevadet ? jak "daleko" ta kompatibilita sahá ? APK z androidu 4.0 půjdou ?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Podařilo se někomu z vás nainstalovat tu novou headless betu BeBuzz 10?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    JOSEF_K: O2 má teď v lednu podle tiskový zprávy prodávat LTE verzi Z10 za 8 195 Kč, což by logicky měla být právě STL 100-2. Zatím jí tam ale ještě nevidím.
    Navíc se dá čekat, že Vodafone v rámci spouštění LTE a jako reakci na O2 taky udělá nějakou pěknou cenovku. Doufám.
    Lednový ceník O2: novinky, slevy i zdražování – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/.../lednovy-cenik-o2-novinky-slevy-i-zdrazovani/sc-3-a-1325746/default.aspx
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Jo tak :D Krom toho, že má prasklej displej, což mi až tolik nevadí, tak nejde připojit k počítači (tzn. nejde na tom testovat appky, ale hlavně nejde přes autoloader nahrát novější soft, což je zásadní) a nefunguje jack. Kdyby fungoval ten jack, tak se to dá normálně používat, ale takhle si ani nepustím hudbu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: já vím, ale jí je, že je "dojebaná".
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Prototyp...prostě Q10 v hranatým provedení.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: co je Dev Alpha C?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak mi dneska přišla nová LE Z10 a po době používání Dev Alpha C si na tu dotykovou klávesnici asi nezvyknu :D Kdyby nebyla DAC dojebaná, tak tu Z10 ani nebudu používat. Nejradši bych to vyměnil za Q10.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dá se nějak vystopovat playbook přes gps? Byl mi ukraden a chtěl bych ho znovu objevit nebo nějak zablokovat... Díky
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Díky všem za info. Výhledově to vyřeším, buď nějakým dovozem, nebo třeba časem víc oficiálních dovozců napadne, že telefony s LTE se u nás asi budou hodit, a pak už to snad nebude takový problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam