• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JYYNA: Já mám Z10 (a červenou! :D) a chci Q10 (černou). Někdo?
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    MILAZAJICEK: kterým směrem to myslíš? mas q a chceš Z? asi ne, že jo?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Ehm, cože?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Nechcete někdo vyměnit Z10LE za Q10?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Taky si říkám :) Nechcete někdo vyměnit Z10LE za Q10?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Měl sis pořídit kvéčko :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: To mě ani nenapadlo, tak jsem to tam teď připojil a nic mi to nenabízí a volbu "Give me the fucking update bitch" tam nikde nevidím :(
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MADBANANA: Vodafone udajne az pristi tyden..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: A ani přes Link ti to nenabídlo? Teď jsem to řešil pro kámošku a ačkoliv jí to nabídlo OTA, tak přes komp ano...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak mně to na O2 Z10 STL100-2 pochopitelně nenabídlo, tak jsem tam loupnul simku Vodafone, už tam pár hodin je a stejně nic :( Asi budu brečet.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PRDELKA: Vodafone, psaný na IČO. Píplo mi to včera během odpoledne a za 20 minut staženo přes WiFi a naistalováno. Zajímavý je, že Link na kompu mi říká, že mám verzi 10.2.1.1257
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRDELKA: TM ma update taky venku. jen pro q10 q5 zatím nic
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    FIELDMAN: u koho jsi ? ja vodafone a jedu na leaku 10.2.1.176 a zatim nic
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak dnes přistál OS 10.2.1.537... Stáhle jsemna své Q10 OTA a jede fajn. Zatím pozoruju jen, že u foťáku mi zmizel Time Shift
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    ahoj, nekdo nejaky doporuceni na dobrou navigaci/mapy do Q10??? klidne placenou

    waze se asi jeste dlouho nedockam

    posta

    dik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nevíte někdo, jak na Z10 nastavím QWERTY klávesnici, kde půjdou psát znaky s českou diakritikou? QWERTZ mě pěkně vytáčí a na QWERTY nemůžu napsat "ř" a podobně.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FIELDMAN: kakao :) to je dobry, dik za exp
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Když jsme u toho zahraničí, má nějakej operátor smysluplný zahraniční datový balíčky? U O2 jsem měl super balíček, za kterej jsem platil v přepočtu na megabajty stejně, jako kdybych si balíček nekoupil a datoval defaultně.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FLUMO: Podle mě řešíš zbytečný kakao... Mám Q10 s QWERTZ u Vodafone. Za všechno neomezený a 1000 minut volání do zahraničí zdarma platím necelej litr. Je v tom běžnej Internet - na OS 10 už netřeba mít BIS. Co se bezpečnosti týče, lze Q10 opět celá zašifrovat a BBM běží přes servery BlackBerry. Po Praze a na čím dál tím více místech mi běhá 4G kolem 16 Mbit/s... Jsem spokojenej.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    MADBANANA: koukal jsem ze se prodavaji bb bud s 7.1 nebo 10 operakem. tak premejslim co brat. myslel jsem, ze bis ma nejaky druh symetricky sifry http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Encryption_Standard ale koukam, ze ne, jen bes:
    KB03652-Comparing BlackBerry Internet Service and BlackBerry Enterprise Server features
    http://btsc.webapps.blackberry.com/...ListHelper=com.kanisa.apps.common.BaseViewedDocsListHelperImpl
    (to je ale hnusny url). tak je to asi jedno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam