• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    pro chudeho qwerty freaka k mani bold 9700 s 3500 mAh baterii navic. s ni vydrzi na ulici vyrizovat agendu mnoho dlouhych dnu. zn. lidova cena
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: aha, tak to jo, já myslim, že to nějak zvládnu. děkuju:)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Aplikace přesunout nejdou...je to jinej systém, na kterým ty starý aplikace nefungujou. K většině svých oblíbených aplikací ale myslím najdeš náhradu na BB World. Klidně sem napiš, co používáš za appky a někdo ti jistě poradí, co používat na BB10. Co můžeš udělat, je přesun kontaktů (a nejspíš zpráv a nějakých dalších nastavení, nevím přesně co všechno). Nedávno jsem přesouval kontakty z 8520 do Q10 a je to triviální: Stáhneš do počítače BB Link, připojíš 8520 a ono už ti to nabídne, že ti to přesune data do BB10, pak už jen následuješ instrukce a v určitý moment vypojíš 8520 a připojíš Q5.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, mam takovej dotaz. Jak přesunout aplikace ze starýho blackberry curve 8520 do BB Q5? Našla jsem návody, který jsou z BB7 na BB10. Funguje to nějak podobně když mam BB OS 5?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Prislo mi, ze se tu k BB Z10LE stavite nejak s opovrzenim, ale i pres to: Ode dneska tu mam jednu zcela novou nikdy nespustenou Z10LE STL100-2 navic, tak kdyby mel nekdo zajem a stydel se napsat sem, tak posta :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj, z duvodu koupi Q10 chci poslat dal BB Curve 9320. Mobil je ciste vyreklamovany = streva uplne nova, display, vsechno vyjma zadniho krytu (nevim proc?!?) dale je jeste v zaruce jak na servis, tak v celkove zaruce. Z prislusenstvi prihodim nabijecku a kabel. Napada nekoho nejaka rozumna cena? :-) S kterou jit na aukro, pripadne pokud to budou chtit v nejakem bazaru? (puvodni 3.800,-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Kolik?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Nepokurvíš... Je udělanej tak, že je užší a ve volném uložení v kolíbce. Takže kolíbka "navede" telefon přímo na konektor a ten se drobnému výkyvu poddá..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Z tohoto pohledu jsem se na to nedíval. i na 9900 byli tyhle kolébky ale proti té originální jsem sebál že si tím pokurvím ten konektor.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Ale přináší... Nepotřebuješ obě ruce k zapojení do telefonu a totéž i s baterkou...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: tak to pak kolebka neprinasi vetsi komfort nez kabel. :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Kontakty nemá, má konektor, a to na boku... Proto řeším zdali drží na boku.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: kde má vlastně q10 nabíjecí kontakty pro kolíbku?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak dneska mi z číny přišla kolíbka na nabíjení Q10 a je SUPER! Je tak pěkně udělaná, že s vypodložením může být i na stojato a má i slot na nabíjení samostatné baterky. To vše za 10 dolarů i s poštovným...
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MILUNI: o2 ma prej nejakej problem. samy se restartujou
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    dneska se mi poskladaly tri 9900 bold. Je to nejake podezrele, ze vsechny tri ve stejny den ...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SCHEEZE: Co je na tom zajimavyho? Mam DAC, tam je QWERTY a je to uplne jinak, nez na Z10. Je to zajimavy? Ne. Je to jinej telefon. Ptal se nekdo na Q10? Ne.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: to je zajimave. Sam mam Q10 a ta ma QWERTY :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Ne. Viz rozdíl - nalevo QWERTY, napravo QWERTZ: https://www.dropbox.com/s/tg1j3614wtiws9k/IMG_1391158545793.jpg
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    a kdyz podržíš z tak ž není na výběr?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam