• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    už vám někomu pípla aktualizace na 10.2.3.2141 ?
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    PRDELKA: Ukazalo se, ze problem je v zarizen. Vyreklamovali mi je dobropisem, protoze vyrobce neni schopen dodat vcas nahradni dily... Nejspis tam bylo nejaky nacasovany kurvitko.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: jj funguje to bez problémů:)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    vsem na 10.2.1 doporucuju rozjet Snap, ted uz to vypada a chova se skoro jako kompletni Play Store, jdou instalovat i koupene aplikace (kupovat samozrejme nejde)

    Snap Google Play client for BlackBerry 10 updated to v2.0 | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/snap-google-play-client-blackberry-10-updated-v20
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Povedlo se?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: dík
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Jestli máš OS 10.2.1, tak ten postup k nainstalování neřeš a nainstaluj tam rovnou .apk soubor, co někde stáhneš. Nezkoušel jsem, ale věřil bych tomuto zdroji: http://www.androidpolice.com/...e-maps-updated-to-7-4-adjusted-gestures-new-icons-and-not-much-else/ Zkus stáhnout jeden z těch API 15+
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    doporučí někdo aplikaci na čtení dokumentů a eknih tak, aby v případ zvětšení textu automaticky zformátovala stránku? aby nemusela jezdit po stránce z leva do prava....
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Madbanana: Nějak mi ale nejde otevřít ten návod, jak to nainstalovat:(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    777PLAY: Specifikuj lehké napíchnutí, prosím (...pokud to není stav, ve kterém ten dotaz píšeš...)
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Kde bych stáhla na Blackberry 10 nějaký dobrý google mapy? nějak se mi nedaří nic najít.
    P19
    P19 --- ---
    BLACKYT: je androidí, používám ji a funguje v poho.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, chci se zeptat. Pro blackberry 10 (Q5) není aplikace viber zadarmo? Je jenom ta placena? A je dobra?
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    chci se zeptat které blackberry, je bezpečné proti lehkému napichnutí. Je pravda, že i volaný člověk musí mít takytakhle šifrovaný mobil?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    pro chudeho qwerty freaka k mani bold 9700 s 3500 mAh baterii navic. s ni vydrzi na ulici vyrizovat agendu mnoho dlouhych dnu. zn. lidova cena
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: aha, tak to jo, já myslim, že to nějak zvládnu. děkuju:)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Aplikace přesunout nejdou...je to jinej systém, na kterým ty starý aplikace nefungujou. K většině svých oblíbených aplikací ale myslím najdeš náhradu na BB World. Klidně sem napiš, co používáš za appky a někdo ti jistě poradí, co používat na BB10. Co můžeš udělat, je přesun kontaktů (a nejspíš zpráv a nějakých dalších nastavení, nevím přesně co všechno). Nedávno jsem přesouval kontakty z 8520 do Q10 a je to triviální: Stáhneš do počítače BB Link, připojíš 8520 a ono už ti to nabídne, že ti to přesune data do BB10, pak už jen následuješ instrukce a v určitý moment vypojíš 8520 a připojíš Q5.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, mam takovej dotaz. Jak přesunout aplikace ze starýho blackberry curve 8520 do BB Q5? Našla jsem návody, který jsou z BB7 na BB10. Funguje to nějak podobně když mam BB OS 5?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Prislo mi, ze se tu k BB Z10LE stavite nejak s opovrzenim, ale i pres to: Ode dneska tu mam jednu zcela novou nikdy nespustenou Z10LE STL100-2 navic, tak kdyby mel nekdo zajem a stydel se napsat sem, tak posta :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam