• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nevím jak ostatní, ale mně to zavibruje jako sms a pak se objeví tohle a navede mě to do App World...

    KUBULA
    KUBULA --- ---
    WERONYCZKAA: taky mi chodi. mam za to, ze to dela BatteryDoctor
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Mě to nedělá a jediná aplikace, která mi to dělala byl App Stalker a ten to dělat měl.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    no na telefon :D BB 9900..takové to APP of the day, nebo tak nejak z BB World..nevim jestli to nedělá nejaká aplikace, ale neprijde mi, ze bych tam měla nějaké blbosti...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Kam ti chodí?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    jdou nějak vypnout ty nabídky aplikací co chodí?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    HEXXX: V prohlížeči se ti ti přehraje. I na pozadí... a s ovládáním media tlačítkama. A gratuluji, vítej v ostružiní.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    jo a nevite jak donutit tu Hudba aplikaci prehravat m3u radia ? web prohlizec to prehraje, ale tohle ne. vlc z androida to take nedava.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    ahoj, mam ted nove blackberry a nechapu jak jsem bez toho mohl zit, super vec :).
    nevite zda to sifrovani nejak vyrazne konzumuje baterku/procesor ? dal zkousim hledat nejake info o pouzite technologii a nicmoc jsem zatim neobjevil.
    zasifroval jsem pament telefono s tim, ze tam budu ukladat pracovni dokumenty a nepracovni kraviny na nesifrovanou sd. jen chci dlouhou vydrz a bezpecnost.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    TLOUDEV: Dík! Učim se tyhle dotykový vymoženosti hrozně pomalu.
    TMSH
    TMSH --- ---
    EVZENECEK: Tak jsem byl slepej.. díky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ATTILAH: dvouma prstama... jako na mapach.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Prosimvás, začátečnickej - jak se přibližuje při focení? V BB10.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    TMSH: Aplikace telefon --> Nastavení (přejetí prstem od vršku displeje dolů) --> Odpovědět nyní
    TMSH
    TMSH --- ---
    Nevíte prosím, kde se na BB10 nastavují předdefinované zprávy k odeslání při odmítnutí hovoru? Nemůžu to najít...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: lze. Nechtěl jsem do toho vrtat. BIS je služba kterou si každý operátor vede nebo vedl tak nějak po svém a dle svých kapacit. Takze klidne v rámci balíčku. Jeden tomu říkal email jiný BlackBerry internet a podobně. Stále ho mají protoze je nemalo zákazníků kteří mají starší BB. Možná už ho nenabízejí ale provozovat ho musí. U O2 jsem v životě nemel žádnou službu zrusenou rychleji. Mám od nich jiný neomezeny internet včetně volání které u BIS platíš zvlášť. Vyšlo me to levněji ale přišel jsem o levný roaming. Dokáží s tim žít. Buď si to prictu k nákladům na dovolenou nebo mi to vydělává a pakto také neresim.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FLUMO: nevim cece ale varle bych nesazel radeji nikdy na nic. jinak VF zjevne taktez nabizi (nabizel?) BIS:
    BlackBerry tarify - Vodafone.cz
    http://www.vodafone.cz/...ostnici-a-male-firmy/telefony-a-tarify/internet-a-email/blackberry-tarify/
    akorat teda 318Kc za 600M je celkem mimo misu. (hele a lze se vubec pres BIS dostat napr. na ssh na svuj server? nebo na jine porty?)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    mozna to neumi chlapci nastavit, ale vsadim leve varle, ze O2 nabizi k vyberu pripojit se k BIS server. Ja toho zatim nevyuzil. Myslim, ze jsou jedini v CR, kdo to nabizi, trpelivost s neznalym adminem bude jiste zapotrebi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam