• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TLOUDEV: s vdf mas roaming pres passport ne? zaplatis 300 a mas svoje data i v zahraničí.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hmmm tak ve VF me s BIS na systemu 10 vyhnali ze pry jiz neni systemem podporovan a data jdou normalne via operator a jeho program. takze o levnym roamingu si muzu nechat zdat...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DARUMA: Blackberry World se to jmenuje. V čem ti nevyhovuje kalendář? Pro mě je to naprosto esenciální záležitost a důvod mít BB.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FIELDMAN: :-) Já BlackBerry vůbec neznám. ;-) Tam není něco jako Google play kde si můžeš stáhnout aplikace když ti nativní nevyhovují?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DARUMA: Ano, rád. Jmenuje se Kalendář a je už předinstalovaný... :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Poradili byste mi prosím nějaký dobrý a sofistikovaný kalendář pro OS Blackberry 10? Díky. Něco jako je pod Androidem například Business Calendar.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: A předtím sis myslel, že je k čemu?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: aneb "kdyz vsechno selze, precti si manual". asi si ho prectu, tusim netusene moznosti ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA: pretahovani = drag'n'drop. klik = "Tuk!". nepodsouvej mi co si myslim, ja ti taky nepodsouvam. peace.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FLUMO: Klikani na tu bublinu vlevo/vpravo prave nahrazuje ty sipky!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: Bud nechapu, co myslis tim 'pretahovat' a nebo si myslis, ze jsou vsichni useri idioti.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    TLOUDEV, SCHEEZE: klavesovy zkratky pouzivam, kde se da, to ale nesouvisi nijak s faktem, ze bublina klitak nenahradi, to uz je lepsi android smart keyboard se sipkama (imho)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    to jsou experienced users co si nikdy nepusetj tutorial jak se s novym OS pracuje. Znam to, ale doporucuji. Je tam spousta vychytavek ktere nejsou nijak videt. Prace s textem je docela pohodlna, jen clovek musi vedet jak. Klavesove zkratky a nejaka gesta si clovek musi objevit tak nejak sam. To je politika BB.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA:
    FLUMO: ta bublina se da normalne pretahovat. nez mi to docvaklo, chvili to trvalo, ale uz jsem se s tim naucim a je to celkem i prijemny.. sipky bych mel radeji, ale kde nic neni...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já jsem včera s velkou slávou zjistil, že když na tu bublinu klikneš vlevo/vpravo, tak kurzor poskočí o jeden znak doleva/doprava. A to to ulehčí velice!
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FIELDMAN: jsem na tom uplne stejne, ta bublina pohyb v textu neulehcila.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    PRDELKA: to je teda dobrej vojeb... neni na to nejakej dirty hack?
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    TLOUDEV: hotspot u vf jde pouze na 3g, cili pokud mas nastaveno 2g&3g a zhorsi se ti signal na 2g, tak se to chova tak jak popisujes
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Abych jeste doplnil: stava se mi to prevazne v lokalite meho noveho bydliste, coz je dost krizovka, bo tam zatim nemam jiny pristup na net.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...apropos: stava se mi, ze kdyz si na sve Q10 chci zapnout mobilni wifi hotspot, tak ackoli mam aktivovana data od VF, tak mi BB napise hlasku ze je nejaka temporary chyba u providera, nebo mam spatny datovy tarif. APN mam nastavene dobre. Nevite proc k tomuto dochazi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam