• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Rupnul mi digitizer na BB 9900, nemáte někdo tip, kde mi to vymění? Na shopblackberry.cz mají samotný díl za 900,- což mi přijde dost, když se dá na amazonu koupit za 15,- USD.
    P19
    P19 --- ---
    HONCKA: A navíc si to jako freelancer musím platit sám.
    P19
    P19 --- ---
    HONCKA: To je přesně co nechci, protože dělám z domu a hodně cestuju, takže bych to tahal pořád sebou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    P19: tak si nech wokeni kram v praci na testovani a Z30 na normalni pouzivani :)
    P19
    P19 --- ---
    Zdravím,
    snad to není moc offtopic. Prodám svoji 3/4 roku starou Z30 v perfektním stavu, ještě s původní folií a magnetickým pouzdrem.
    V práci přecházím na vývoj pro Windows Phone a dvě placky nechci, jinak bych ji nedal z ruky.
    Kdyby měl někdo zájem, cena dohodou do PM.

    PS: Praha/Brno
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAMGARR: To i já. Příjemný překvapení
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    FIELDMAN: Teda, jsou to lepsi ceny nez jsem cekal, u Classic jsem cekal tak 14k a u Passportu 20k.
    TMSH
    TMSH --- ---
    nezkoušeli jste někdo chatovat přes bbm s někým s windows phone? když pošlu zprávu, tak windows verzi nedojde pokud zrovna nemá bbm otevřený...nějaké zkušenosti, rady?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    mám otázku, mám os7 a semtam si stáhnu téma telefonu, které má ale pro můj systém problém, že neukazuje věci ve složkách. Mně se zoufale nechce pokaždé vyndavat všechno ze složek a pak to zase zarovnávat....neexistuje nějaký způsob, jak zkopírovat celé složky? Media, hry atd?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak sem dostal v praci Q10 - poprve se dostavam do Blackberry a sem prijemne prekvapen. Jako pracovni nastroj to bude dobry.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAMGARR: BeBuzz... Neznám lepší (mám Q10).
    PS: triky nezabraly (vzor hrad)... :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, jakou app pouzivate pro opakovane upozornovani na zmeskane udalosti (sms, neprijate hovory, ...) ? Ja jsem pouzival BeBuzz, ktery prestal z niceho nic fungovat zrovna kdyz se mi to nejmin hodi. Reinstall a podobne triky nezabrali.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    TLOUDEV: me odesla spojka, dozajista vsechno velmi smutne a srdceryvne pribehy. lepsi ale blba zprava ze servesu, nez od doktora. alespon si pred sebou obhajis nakupu classica a napises zde hezkou recenzi
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak mobil mi neopravili... pry je dead :-(
    tyvolove se na to muzu vysrat, v dubnu jsem ho poridil.. 8kKc v prdeli :-(
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    kdyby náhodou, mám tady navíc 2 mesice stare bb q5, cerne, cz distribuce o2, zaruka, neposkozeno, s pouzdrem. osobni odber praha, cena 4200,-kc
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MILUNI: zkus shopblackberry.cz se stejnym problemem jsem tam byl s q10. ale o zaruku stejne prijdes
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    ja reklamovala BB9900 s diagnozou zavady mechanické poškození sim slotu - ulomený pin u Britex s.r.o. jako u dodavatele zarucnich oprav zarizeni BB a kdyz mi napsali kalkulaci na opravu, malem jsem omdlela - 14.500 bez DPH (nový BB stál 7.500 .....). Nevite, kde by se dalo opravit za nejakou rozumnou cenu? Je jestě 13 mesicu v zaruce, tak je mi lito ho hodit do kontejneru.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: dik, vypada to zajimave.. v servisnich podminkach maji primo souslovi "vytopene zbozi" - je tam predbezna cena 500,- tak snad to vydejcham. Blby je, ze jsem zrovna chtel jit reklamovat, ze nevibruje. To uz mi asi nikdo ted neuveri a nevyreklamuje :-( No nic, za blbost se plati... hlavne at to neni majlant.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam