• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Skype je normalne na AppWorldu. Nejakou rannou verzi jsem pouzival a byla v pohode, ted ho nemam, ani nevim proc, ale vyzkousim :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: skype předpokládám je ok
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Muzu ti klidne nejaky aplikace na Q10 vyzkouset, kdyz si reknes, co te zajima. Mne pripada, ze jsem snad nenarazil na Android appku, o kterou bych stal a ktera by nefungovala. Google Maps jedou v pohode, stejne tak Meteor a Aladin, Total Commander, Pumpdroid, NaVlak, Regiojet jizdenky, FareBandit, eKonto od Raifky. Jiny Android appky nepouzivam. Treba Instagram funguje taky v pohode, ale na ctvercovy displej ma debilni UI, takze pouzivam neoficialniho klienta iGrann Pro, kterej je taky fajn.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: nejel mi real racing 3 pro android ;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no nemůžu se ho dočkat :-)a to jsem byla háklivá na sebrání čudlu a těšila jsem se na classic
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Poběží na něm Android appky stejně jako na ostatních BB10 telefonech - tzn. z 90% bez problémů. Jinak mně se Passport líbí moc, i když jsem spokojenej s velikostí Q10 a už i ten Classic mi připadá zbytečně veliký.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zkusíš, jestli jde Blend s 10.3 na něčem jiným, než Passportu? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neumrela někomu náhodou bb 9900 ? užil bych díly...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: já měl také smůlu. mě do něj zase nasněžilo. :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    WERONYCZKAA: u me spatny...
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    jaké máte zkušenosti s oživením BB, napršelo mi do kapsy :D resp. jaká je šance na opravu, já vím že to záleží, ale tak zajímají mě nejaké statistiky...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAMGARR: Funkční...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    FIELDMAN: no to UI je dost hrozny...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAGUN: Neutron Player - asi nejlepší aplikace na BB 10 vůbec. Z ní by si měli brát ostatní developeři příklad.

    Neutron Music Player - BlackBerry World
    http://appworld.blackberry.com/webstore/content/128241/?countrycode=US&lang=en
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    pls doporucte nejaky prehravac do z10, co umi i m4a a ogg
    ten builtin to neprehraje, dik
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: nabíjení si řídí telefon, takze když má dost tak přestane nabíjet. Stejně tak když se zahřeje atpd. A zastávky nějak extra nevadí. Navíc většina zásuvek bývá napájena i s vytaženým klíčkem.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SCHEEZE: Nemělo by. nebo ne tolik aby to kurvilo baterii.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: a nevadí že to tam je déle než je třeba a že se to zapíná a vypíná při zastávkách?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: čímkoliv co dává 5V
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Ahoj, když používáte BlackBerry jako navigaci, čím dobíjíte ze zapalování? Nechci si zbytečně kazit baterii. Nabízí se bud iOttie rychlonabíječka nebo originál BB. Díky za odpovědi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam