• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no to jsem tím chtěla říct :-), že původně jsem chtěla a těšila se na clasica a teď jchci edině passporta
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: jaká já chtěla clasika, není to snad ani 20 příspěvků zpátky, kdy ho obhajuju, ale passporta chci taky! Sice nevím, jak to udělám, ale chci ho....
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Voice Command Battle: BlackBerry Assistant vs Siri vs Google Now
    https://www.youtube.com/watch?v=QdJ4_kxL8v4
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Tak tohle jsou zrovna věci společné všem BB10 telefonům :) Divím se, že jsi vůbec zkoušela iPhone.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Zkusím to i tady. Když se Z10 dostane do standby režimu a leží vodorovně na stole, začne velmi potichu tikat v intervalu cca 0,5 vteřiny. Naprosto netuším, co by tento zvuk mohlo vydávat a proč. Na pár zahraničních fórech jsem zjistil, že lidí, kterým Z10 tiká, je víc, ale nikde jsem nenašel, proč to tak je:). Netušíte někdo?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak včera si to do NoD večer přihasil člověk s Passportem. Nedalo mi to a zeptal jsem se ho, kde ho vzal a jak je s ním spokojenej... Vyklubal se z něj francouzský novinář a měl ho už skoro měsíc. Byl z něho nadšenej a ještě víc z toho, že jsem se ho na to zeptal. Prý mu baterka vydrží kolem 24 hodin fest provozu! Za mě musím říct, že je to fakt kráva veliká, na přední kapsu u kalhot je to už zu viel, ale nebudu zastírat, že je to elefon přitahující pozornost.... a to i mou, který s napětím a nadějí čeká na Classica.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    PRDELKA: Hmmm... Passport je asi jedinej telefon, za kterej jsem ochodnej dat vic nez 10k, ale i tak asi pockam na prvni recenze.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    passport uz je na prodej v us bb shopu. ted je teda vyprodanej, ale svrbi me srajtofle.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: supr, děkuju mockrát :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Appka na iVysilani mi myslim fungovala a i kdyby ne, tak na BB10 mas FlashPlayer, tak si tam pustis vsecko, co ti jede na pocitaci.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MUI: Endomondo pouzivam pravidelne na Q5 a funguje stejne jako na Androidu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: jediny, co me chybi je one note
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jo a Mapy.cz fungujou taky OK, včetně cashování map.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Na běhání používám Endomondo, to je taky na AppWorldu a funguje OK (až teda na jeden bug, ale ten je i na Androidu). Stravu vyzkouším, ale až v pátek, zítra na běhání nebude čas. Snapchat jsem nezmínil, ale funguje taky OK. Supercell gamesy zkusím stáhnout, ale na hraní nemám moc čas, tak nevím, co na tom vyzkouším.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nedavno predstaveny BlackBerry Porsche Design P'9983
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Khan je co?
    POLOVI: Nice :)

    BOUCNER: Tak Skype verze 4.9.507.46973 stažená z AppWorld mi funguje bez problémů. Přihlásil jsem se, přidal si usera do contact listu, chvilku pochatoval a pak 13 minut videovolal, prohodil kamerky atd. Všechno v pohodě.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    A Kanada a USA hlasi vyprodane to je pekny zacatek prodeje:)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak pry vsechno krome Passport a Khan je blokovane v Blendu, existuje nejaky list testovacih id kde to jede sem tam se to nekomu povedlo rozjet na nejakych testovacich verzich Z10 a Q10
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ipad to same
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jen by to spis chtelo verzi blendu v telefonu
    img
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam