• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Na běhání používám Endomondo, to je taky na AppWorldu a funguje OK (až teda na jeden bug, ale ten je i na Androidu). Stravu vyzkouším, ale až v pátek, zítra na běhání nebude čas. Snapchat jsem nezmínil, ale funguje taky OK. Supercell gamesy zkusím stáhnout, ale na hraní nemám moc čas, tak nevím, co na tom vyzkouším.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nedavno predstaveny BlackBerry Porsche Design P'9983
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Khan je co?
    POLOVI: Nice :)

    BOUCNER: Tak Skype verze 4.9.507.46973 stažená z AppWorld mi funguje bez problémů. Přihlásil jsem se, přidal si usera do contact listu, chvilku pochatoval a pak 13 minut videovolal, prohodil kamerky atd. Všechno v pohodě.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    A Kanada a USA hlasi vyprodane to je pekny zacatek prodeje:)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak pry vsechno krome Passport a Khan je blokovane v Blendu, existuje nejaky list testovacih id kde to jede sem tam se to nekomu povedlo rozjet na nejakych testovacich verzich Z10 a Q10
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ipad to same
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jen by to spis chtelo verzi blendu v telefonu
    img
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Tak jdu na test :) Jestli to přesvědčí MUI, aby zahodila ajfoun, tak to za to stojí.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: no já právě taky mám jakous takous verzi, ale stojí to tak za prd, že to nepoužívám...díky :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jo kdyby bylo ho kde stahnout tak zkusim :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Skype je normalne na AppWorldu. Nejakou rannou verzi jsem pouzival a byla v pohode, ted ho nemam, ani nevim proc, ale vyzkousim :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: skype předpokládám je ok
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Muzu ti klidne nejaky aplikace na Q10 vyzkouset, kdyz si reknes, co te zajima. Mne pripada, ze jsem snad nenarazil na Android appku, o kterou bych stal a ktera by nefungovala. Google Maps jedou v pohode, stejne tak Meteor a Aladin, Total Commander, Pumpdroid, NaVlak, Regiojet jizdenky, FareBandit, eKonto od Raifky. Jiny Android appky nepouzivam. Treba Instagram funguje taky v pohode, ale na ctvercovy displej ma debilni UI, takze pouzivam neoficialniho klienta iGrann Pro, kterej je taky fajn.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: nejel mi real racing 3 pro android ;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no nemůžu se ho dočkat :-)a to jsem byla háklivá na sebrání čudlu a těšila jsem se na classic
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Poběží na něm Android appky stejně jako na ostatních BB10 telefonech - tzn. z 90% bez problémů. Jinak mně se Passport líbí moc, i když jsem spokojenej s velikostí Q10 a už i ten Classic mi připadá zbytečně veliký.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zkusíš, jestli jde Blend s 10.3 na něčem jiným, než Passportu? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    neumrela někomu náhodou bb 9900 ? užil bych díly...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: já měl také smůlu. mě do něj zase nasněžilo. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam