• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Jestli máš IMEI tak šup na operátora a policii. Nechat je zařídit vydání předběžného soudního opatření na sledování... IMHO šance na nalezení tak 10%
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Shit, tak mi vyfoukli v tramvaji meho bolda 9900 :-( a bb protect jsem jeste nestihl nainstalit. nejakej napad, jak ho bloknout nebo vytracovat?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    40 minut obycejneho hovoru na 3G musi mit 4% dopad na baterii i dle specifikaci vyrobce. Ve skutecnosti to bude mnohem vice. V zavislosti na dalsich instalovanych aplikacich. Video hovor po skype na 3G to da tak hodinku a pak se to vypne, bez jakehokoliv varovani.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    FORREST: 40 minut na 3G se teda na mojí Z10 brutálně podepíše. Synchronizuju 4 maily, FB, Twitter, LinkeIn.
    FORREST
    FORREST --- ---
    SCHEEZE: Ja ted mel asi 40min Skype hovor pres Q10 s pripojenym BT Headset. Slyset v pohode, na baterce jsem to nijak nepoznal a ucho bylo v pohode. Ale volal jsem pres 3G, ne wifi.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SCHEEZE: škoda škoda, já to potřebuju pro zahraničí, ale což, budu volat z pc. umřel mi android a sehnal jsem BB, teď vnikám do jeho tajů a i když je to hroznej nezvyk, tak objevuju v tom stroji jistej půvab. ten BBM jsem zatím nepoužil, mám whatsapp a viber a fb messenger, vyplatí se vůbec ten BBM? a kam s ním můžu volat?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SHADDIE: ja mam Q10 a pouzival jsem Skype na volani se svoji holkou co byla v zahranici. Strasne se mi to prehrivalo a vybijelo baterii, takze jsem ve finale stejne volal pripojenej na nabijecce a jeste si ohrival ucho(v lete netreba). V tramvaji to bylo na prd. Jako nouzovka dobry. Lepsi bylo skypovat z pocitace. Pokud nepozadujes zahranici, je lepsi "neomezeny" tarif nebo mozna BBM volani. Skype je IMO smejd. Je to skoda ale osobne pevne verim ze tem vecem postupne odzvonilo a snazim se jim vyhnout pokud to jen trochu jde.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KUBULA:
    SCHEEZE:
    Jde jen psát, to jo, volat ne...kua, to mě sere, ani skype ani viber volání... Nejde to nějak ochcat? Aspoň jeden že by fungoval?


    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SHADDIE: co si tak matne vzpominam, slo jen psat.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    SHADDIE: 9780 jede na bb6, Viber bohuzel nenainstalujes...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Jo a ještě si dovolím otravovat, nevíte kde sehnat náhradní baterii na bold 9780?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    zdravím, neporadíte někdo jak na BB 9780 volat na Viber? nebo jde jen psát? Nemůžu to nějak najít. Sorry, mám ten stroj jen jeden den.
    FORREST
    FORREST --- ---
    POLOVI: Hlavne aby nechali klavesnice.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Lenovo by BlackBerry nezkurvilo ale pohrbilo asi jako HP webOS. Vyrobce android telefonu nekoupi BB kvuli OS7/10 ale patentum, technologiim a sluzbam a snazili by se to naroubovat na android. Bezpecny Android by byl slusna konkurencni vyhoda proti korejcum a ostanim cinanum.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    SAMGARR: to bez diskuze, ale za posledni radu bych je umlatil. konec OT (jestli je nekde audit hateru Lenova ve vztahu k Think brandu, tak jdu)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    PRDELKA: To bez diskuze, ale i tak jsou to porad nej notebooky.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    Lenovo by Blackberry zku*vilo. Stejne jako to delaji s Thinkpady.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SAMGARR: Ale zase představa notebooku BlackBerry....hmmmm :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    P19: Lenovo preferuju u notebooku, BB u telefonu. Ale nerad bych aby BB diky fuzi s Lenovem uhnulo od soucasneho smerovani.
    P19
    P19 --- ---
    Lenovo chce vládnout smartphonům. Součástí strategie je i BlackBerry - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...m-o-blackberry-nova-znacka-dwv-/telefony.aspx?c=A141021_134554_telefony_vok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam