• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: telefonem se fotí proto že je po ruce. bazírovat na kvalitě není o tom zda je či neni to telefon.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: jestli bazirujes na tomhle, tak nechapu, ze fotis telefonem
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: no co do ostrosti a detailu a sumu mi teda u te krajiny a interieru prijde BB mnohem lepsi ta palubni deska to je cvaknute kdyz jeste nemel zaostrene ne? ale vnoci foti snad vsechny BB docela nahouby
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    máte někdo zkušenosti s faktory resetem bb? konkrétně bold 9970? Začíná mi zamrzat, chtěla bych si přehrát zálohu do naprosto čistého telefonu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: a v cem ze je tak spatny? co sem videl stabilizace mnohdy lepsi nez na i6+ jen mi prisel desne pomaly autofocus a vubec cele to zachyceni co se pred fotakem deje takove loudave.. ale co sem slysel tak sou si toho u BB asi vedomy pry na vylepseni fotaku budou dal pracovat
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: jako ze budes mit mit passporta jako telefon a iphone na foceni? Jestli jo, tak nebylo by lepsi iphone prodat a misto nej si koupit nejakej malej fotak, treba sony rx100, kterej je rozmerove az na tloustku podobnej iphonu a fotkama je x krat lepsi
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: co si mela pred tim za telefon, ze ten fotak podle tebe stoji za prd?

    BTW manzelka ted rozbila iphone, takze ji asi poslu svoji z30 a pujdu taky do passporta, co by me zajimalo, jestli jde jiny id pro bbm a pro bb world, ze urcite budu chtit si se zenou psat pres bbm, ale zase se mi nechce kupkvat aplikace pro kazdej telefon zvlast
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Po nějaké době řeším znovu: Bedside mode je pro mě od prvních BlackBerry jedan ze zásadních funkcí této značky. Rád bych ale ještě trochu vylepšil její funkce, tak hledám možnosti k tomu jak:
    1) mít možnost při zapnutých upozorněních na hovory postupně se zesilující vyzvánění...?
    2) mít možnost nastavit aby se upozornění na hovor ozvalo až při druhém volání ze stejného čísla (ideálně v dané časové periodě, např během 60 minut)...?
    3) mít možnost prioritně ovládat zapínání notifikací v bedside mode pro dané kontakty....?

    Máte někdo zkušenosti s aplikacemi, které by něco z toho dovedly?

    Koukal jsem, že v Power Tools je něco jako VIP kontakty, ale nemám odzkoušeno....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    otázka, možná trapná, ale i když jsem několikrát vyhodila facebook z kalendáře, stejně se mi to tam propisuje....a já to nechci...je nějaká šance krom odinstalování celýho fcb z BB?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    SCHEEZE: Vyřešeno. Díky moc.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    JOSEF_K: ale jestli chces, vlez do HUBu, v menu dej nastaveni, vyber SMS a zadej "povolit specialni znaky". To by ti melo dovolit psat krasne cesky.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    SCHEEZE: UPDATE - měl jsem za to, že je to defaultní chování u všeho, co píšu. A teď koukám, že fakt jen u SMS.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    JOSEF_K: jde o to ze pokud je v SMS znak s diakritikou, vejde se do jedne zpravy mnohem mene znaku(79 myslim), u emailu je to jedno. Proto si myslim ze v SMS se chova spravne, v emailu by se to stavat nemelo. Projdu nastaveni co to ovlivnuje.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    SCHEEZE: Počet znaků je furt stejnej, akorát jsou bez diakritiky.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    JOSEF_K: u SMS je to normalni, setri to znaky, u emailu o tom nevim.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Zase jedna věc, kterou u bb Z10 nejsem s to vyřešit a pochopit. Při psaní mi telefon nabízí správná slova s diakritikou, celou sms nebo mail napíšu s diakritikou, ale když to odešlu, tak v odeslaných je text najednou bez diakritiky a příjemce ho taky má bez diakritiky, přitom překlepy atd. eliminuje bez problému, jen prostě při odesílání bůhvíproč vymaže háčky a čárky. Češtinu jsem nastavil, kde se dalo, a furt to nepomáhá. Nějaký nápad?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Q20 alias s BlackBerry Classic nevyšla. Vyjde oficiálně v začátku prosince. Ke koupi v čechách se dotaž ideálně na www.shopblackberry.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda ta Q20 vyjde/vyšla ? případně kdy nebo zda je možný si to nějak koupit ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    POLOVI: tak ja to mel novy, vid.. jeste jsem si to nejak cely ani nestihl projit a zjistit, ze neco jako BBprotect existuje. pozde, no...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    vzdycky me fascinuje takove to nenainstaloval/nezaregistroval/necokoliv jineho sem zadnou sluzbu k tomu urcenou ale presto se ptam jestli to nejak jde :D tak sakra oni to nedelaji protoze nemaji nic na praci:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam