• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: supr díky...koupě je na spadnutí, tak jen šťourám v detailech :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jo, space posouva stranku, T hodi uplne nahoru, B dolu.. V prohlizeci je L je reload, P je back, v hubu je C compose, S search.. Zkratek je spousta, ale nektery se lisi od predchozich bb.. Ale rikam - po updatu pujdou definovat uzivatelsky. A neznam..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: to je sice hezký, ale není to odpověď na mou otázku, jestli space stále funguje stejně jako ostatní klávesové zkratky...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: pro skrolovani je dotykova klavesnice
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: no jde mě o ty klasický, jako posouvání stránky spacem a třeba písmeno a jako šipka do praha atd...nic extra, jen ty, na které jsem si zvykla za dva roky s blackberry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: passport mam asi mesic a nemuzu si ho vynachvalit. Velikost fontu se globalne menit da, klavesovy zkratky tam jsou taky, ale nejsou uzivatelsky nastavitelny, ale v os 10.3.1 to jde (ofiko snad v lednu).
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Fungujete uz nekdo na passportu? Stale o nem premyslim a a zajimalo by me, jak a jestli funguji treba klavesove zkratky a jak moc se da treba nastavit prostredi? V nejake recenzi psali, ze se neda zmenit ani velikost pisma...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    P19: Zkusil bych napsat mail přímo vývojářům, když budou mít vůli, tak to minimálně přes nějaký promo kódy určitě půjde "předat".
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    P19: imho nejde, ani na androidu ani iphonu
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj,

    dají se nějak darovat nakoupené appky na jiný účet? Mám třeba navigačku, přešel jsem od BB k jiné platformě a telefon jsem dal bratrovi. Rád bych mu tu navigačku "daroval" Jde to?

    Díky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ATTILAH: Nedají. Používám SMS Backup appku
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Nemůžu si osvojit BBLInk - dají se tam pls nějak zálohovat jen samotný SMSky?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: presne tak, navic rohos stoji 30$.. jeste je tokenlock a Proximity, ale buhvi jak je to spolehlivy
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Na iphone je to http://www.knocktounlock.com a co se androidu týče tak smysluplné jsem našel jen toto (http://www.rohos.com/2013/12/login-unlock-computer-by-using-smartphone/), ale nikdy se mi to nepodařilo rozchodit tak aby na to byl spoleh...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SCHEEZE: existuje aplikace pro Mac, ktera ti jej odemkne na zaklade spojeni s BT tveho telefonu, existuji i nejaky ktery ho odemknou pres android aplikaci, ktera by se asi dala sideloadnut na bb..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SCHEEZE: Nemyslím si. Nevím zdali je to překlepem, ale odpověděl sis sám. Klíčem je právě mít "nestálé" heslo :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    existuje nejak aplikace pro BB pomoci ktere bych mohl odemykat svuj Macbook? Stve me zadavat nestale heslo, snadno se odkouka a tak bych radeji odemykal ze sveho telefonu ktery snadneji skryju pred nechtenymi zraky.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    HEXXX: mozna wine?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: jo, plus muzes prochazet/kopirovat soubory. Trochu otravny je, ze se to nepripojuje automaticky, ale musis to po odpojeni pripojit rucne (mozna to nejak jde nastavit, ale nenasel sem to)
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    taky bych moc chtel blend, ale zas kaslou na linux..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam