• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: V Blendu jinak fungujou jenom emaily, smsky a bbm, co? Chtělo by to, aby zvládal komplet HUB, pak by to byla pecka!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: nene na passportu, mam passport a sluzebni q10
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Blend ti funguje se sideloadnutym 10.3.1?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: update by mel byt dostupny nejakou chvili po vydani classicu. Jinak blend je moc super :o)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MADBANANA: Q5/Q10 v lednu, aspon jsem to nekde cetl.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: S tim rad bych to neprehanel :) Na Blend uz se tesim jak malej kluk na Vanoce. zneslibovali nahodou, ze to bude v listopadu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: To já taky a rád. Mám druhou Q10 s klonem SIMky na testování. Tak spíš zkoumám, je-li to jen mou nebo obecný bug.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    presne proto si radeji pockam na oficialni verzi
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jedete někdo s Q10 na 10.3.1.1154? Nějak mi blbne WiFi, mám problém se zalogovat do BlckBerry World a některé androidí appky stávkujou... Někdo stejné zkušenosti?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevíte jak na q10 nastavit aby vedle hodin byl i datum ?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    recenze BB Passport

    BlackBerry Passport (recenze)
    https://www.youtube.com/watch?v=k9tcrIjdGc4
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: UTF-8 [puziva 2 bajty na znaky s diakritikou.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: stale cekam na verzi kompatibilni s passportem, snad brzy..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Music je asi to nejhorší na BB. Používám Neutron Player.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    neresil ste nekdo ze v music na bb 10 se zobrazuje to same album treba desetkrat po jedny pisnicce? zkousel sem pretagovat a nepomohlo..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no pro mě je důležitý na Masters of rock, že moje BB udělá zvukově suprový video oproti ostatním a v to doufám i u passporta...na vynikajícím foťáku mě tolik nesejde, takže hlavně že vše ostatní je v pohodě
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: 9900 čekám na ten classic Q10 jsem úplně přeskočil. nějak jsem podlehl dojmologii že by porsche design mohl byt nějak časem levnější :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: co mas? Ja mam Z30 a fotak hlavne pouzivam na foceni seriovejch cisel, printscreenu, atd.. a nikdy jsem problem nemel
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: to je pravda. ale je to zároveň argument pro dobrý foťák. Jinak já na bb mam zkušenost že na to hlavní - na dokumentární účely - bb foťák prostě nestačí buď je málo světla nebo to blbě zaostří. běžně si fotim vizitky, výpisky a tak.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: tohle se spis tykalo MUI, ktera psala, ze foti makeup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam