• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: nevim jak q10, ale passport, kdyz si das spatne k puse, tak ti to rusi ty mikrofony, ktery slouzi k odruseni okolniho hluku
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Čimdál víc lidí mi říká, že mi je pres Q10 sppatne rozumět. Mate to tak taky? Nějakej fix?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    FIELDMAN: Díky. Jdu stahnout
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Mně dává smysl hlavně BBM, WhatsApp, PIN a Calls, zbytek mám duplicitní na kompu a nevidím důvod, proč to mít v Blendu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: tak zrovna whatsuppu se chysta webova verze, ale obecne myslim ze zadny takovy api nebude. Ale bylo by hezky kdyby to umelo kompletni hub se vsemi accounty to zas jo, ale zas proc cist fb nebo twitr v blendu, to nedava smysl moc :o)
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MADBANANA:Přesne! :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Neplánujou přidat nějaký API pro aplikace třetích stran pro delegaci do toho Blendu? Líbilo by se mi tam mít i WhatsApp.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: ja si pockam do toho (snad) unora.. na passportu mi to funguje a na q10 ozelim :o)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Že by konečně důvod k instalaci leaku? :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    btw vcera updatovali blend a uz funguje i s leaklou 10.3.1 na vsech zarizenich.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: ano chci bílou verzi a věř mi, že bych to věděla :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    asi chce bilou verzi
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: http://www.shopblackberry.cz/ uz maji skladem nebo aspon mi teda psali ze uz jsou
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: to naštve :(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: už je zaplacený blackberryshop cz v Praze...no taky ho měli mít naskladněný, ale BB neodeslalo
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: a kde to kupuješ v Liberci ho mají skladem, ale ještě jsem se na něj nebyl podívat
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: naskladnění 9.1., takže mě se nikdo na nic neptejte...momentálně se snažím zapomenout na to, že ho mám dostat k vánocům....
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    zdravím sorry za spam, nechcete někdo BB 9780 Bold? Leží mi doma ladem.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Blackberry 9780 Bold / Praha / 1500 CZK ]
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    fakt je to vymazleny, chci ho!

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: jeste nee... naskladneni maji 16.12....pak predpokladam bude nejake to zblizovani s predstiranim, ze jsem ho dostala pid stromek :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam