• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: v telefonu v nastaveni security spustit developer rezim a pak treba pres B10 / PlayBook App Manager nekde tu bude asi presnejsi navod
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: no v bb storu jsem ho nenašla v takovém stavu, aby mi to netrhalo nervy a tady tu stránku mám taky, jen si nevím rady s tím, jak to dostat a pustit v telefonu. Do dneškajsem jela na starém programu BB deskop pro OS nižší než je 10tka
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: skype je v BB storu ne
    a snap hyr http://redlightoflove.com/snap/
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevím, kde dělám chybu, ale nemůžu najít aplikaci SNAP na to, abych si mohla z google play stáhnout skype, poradíte prosím?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak už se sbližujeme s passportem...na první dotek prostě paráda...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Existuje způsob, jak bezdrátově propojit Apple TV s BB10 telefonem pro sdílení obrazu nebo si prostě musím koupit iPhona nebo nějakej Miracast dongle?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: VSUDYCHOD: Endomondo je super, doporučuju! Jen mám teď nějakej bug s premium účtem, kterej mi vyprší v únoru a když jsem si ho chtěl prodloužit, tak mi appka píše, ať to koupím na webu a na webu mi to píše, ať to koupím v appce :D
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: endomondo, je to sice port, ale funguje dobre, navic endomondo webovy rozhrani je dobre zpracovany... (a stejne si casem koupis hodinky, anebo prestanes behat;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: jop
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOUCNER: bez hlášení km, to znamená,že ti do toho nekecá za běhu?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: používám runtastic neplacenou verzi, tedy bez hlášení km a sdílení na fcb a jsem spokojená...běhá naprosto v pohodě
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Kterou appku na běhání na BB10 používáte? z těch recenzí na BB Wolrdu nejsem moc moudrej..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: ozvou se ten termin maji potvrzeny jen od BB muze to byt driv muze to byt pozdeji
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jeden panický dotaz, když na blackberry shop napsali naskladnění bílého passporta 12.1., tak to znamená, že už v pondělí pro něho můžu, nebo nám v pondělí teprve napíšou že až v úterý, nedejbože později...nechci tam už volat a čekám od začátku prosince a moje nervy se pomalu krátí....mám obavu, že ještě jeden neúspěšný telefonát a začnu být krapánek hysterická
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ATTILAH: Mám Q10 s 10.2 a dělá mi to občas taky... nicméně jsem to přičítal pomalé indexaci, když mám přes 3500 kontaktů...

    EXCITE: Jo jo... to je hrozná blbost, přitom tak jednoduchá :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ATTILAH: jo to se mi obcas tavalo ale bylo to blbe vyplnenym kontaktem pri vyhledavani z telefoni aplikace, hledani primo z kontaktu mi kontakt naslo
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ad Kontakty Q10- mě sere,že když nejsem přihlášenej v pracovní zone vyhledám kontakt nevidím detail-tak se přihlásím do pracovní zony a prsk a vyhledanej kontakt zmizí a musím hledat znova..
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Zlobi me obcas hledání v Kontaktech - prostě nefunguje a musím ručně přeject na daný kontakt. Znáte, není na to nějaká oprava?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    talk2watch zvlada notifikace, BBM se musi namapovaat na lidi a skupiny podle id rucne, facebook stridave oblacno, obcas se stava ze notifikace chodi i z toho co clovek napise, neni headless a jmeno volajiciho sliboval autor k vydani 10.3.1 zatim teda nic, aplikace mi jela obcas akorat foursqare jinak tam chybi vrstva kterou ty aplikace potrebuji k pristupu na net nebo pripadne potrebuji nejakou aplikaci na zarizeni s kterou komunikuji. je tam podpora pro nektere watchfacy s pocasim ale desne mi to vybijelo jak hodinky tak telefon. android pebble aplikace jde nainstalovat ale je mizerna jak na androidu tak na bb ale nainstalovat watchhface pripadne upgrade firmwaru jde kdyz je pustena funguji i aplikace ale ne notifikace a s talk2watch najednou nemuzou byt pustene
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    KUBULA: androidware s bb nechodi, ale na pebble je pomerne slusna aplikace (talk2watch) na zobrazovani notifikaci atp. ale na instalaci aplikaci do hodinek tusim potrebujes nejaky android (nevim jestli jde androidi pebble aplikace sideloadnout)
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    chystam se vymenit svou 9780 za q10. mate nekdo zkusenosti s kompatibilitou chytrych hodinek(Samsung, Sony, Pebble, Alcatel)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam