• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BESSAYA: Četl jsem na crackberry, že to snad dělá všem a je to bug. Snad bude opraveno.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EVZENECEK: mám to samé a taky jsem nepřišla na to, kde to vypnout :-/
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BALOSH: Jo. Když dáš aktualizovat obchod play, tak se ti smaže a tim pádem se už neaktualizuje - musíš zase stáhnout znova ručně.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    asi pred tydnem jsem aktualizoval google play a uz nejde spustit. Deje se to jeste nekomu?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Omg! Po dnešní 75 MB aktualizaci se mi na Z10 zapnul zvuk při psaní na klávesnici - koukám do nastavení a mám to na minimum jako předtim... Míň to dát nejde a vypnout taky ne, někdo stejný problém?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SAMGARR: OMG! tohle bylo snad jediný místo, kde jsem ani nebyla....dííííky
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BOUCNER: Vypnout notifikaci pro FB Settings -> Accounts -> Facebook?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    já mám problém s facebookem...občas ho využiju na napsání zprávy a mám tam skupinu školní, takže ho smazat úplně nechci, ale strašně mě tam štvou ty upozornění, zkoušela jsem různě nastavení jak v telefonu, tak na účtu fcb a nedokážu se jich zbavit. Navíc po nainstalování updatu mám zase v hubu 44 opět "nových" upozornění ...nedá se to nějak vypnout a nebo odstranit všechno najednou? Beru jakoukoliv radu mezi "smaž applikaci" až po "musíš to jedno po druhém smazat"....
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Hmmm, tak už mi zase nejde nainstalovat aktualizace OS 1779 skrze PC...a navíc mi v noci přišla nějaká divná zpráva, asi systémová a je z indonésie
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KLAIR: Nevim, proc by melo souviset zaplneni pameti s nemoznoti pripojeni k pocitaci, ale promazat soubory muzes kazdopadne i primo z plejbuku pres njakej file manager.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, mám takový pitomý problém s Blackberry playbookem. zřejmě jsem přeplnila paměť a od té doby se mi nedaří připojit ho k počítači a hlavně stáhnout (či smazat) soubory, abych tam udělala místo.

    (to je jasně specifikovaný dotaz, já vím, ale netuším, co přesně za informace je potřeba)
    Můžete mi prosím poradit?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BOUCNER: Co jsem tak googlil tak slusne funguje MiiBand, ale osobni zkusenost nemam.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: v podstate nejlepsi moznost je s peeble
    SMETY
    SMETY --- ---
    Prosím takový oldskul dotaz, neskutecne se mi zaplnuje pamet i pametova karta a nevim kde hledat soubory, ktere je potreba vymazat. Nejake zkusenosti s timhle problemem? Pripadne jak treba cely pristroj i s kartou vyrestartovat? Mam starickou curve buhvico... :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    není už možnost připojit k blackberry nějaký běžný fitness náramek nebo hodinky?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje k q10 ceskej návod?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak jsem zažil na Q10 v kalendáři nějaký blikání displaye, už po tom novým updatu..
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EVZENECEK: no leda bys pouzival nejaky desktopovy bb browser..
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    VITEKK: Jo. Mám na mysli přihlášení do prohlížeče jako do chrome - sync historie, oblíbených, nastavení, hesel atd atd.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mozna budu za kapitana Nabiledni, ale na me q5 skvele funguje androidi FB messenger, vcetne integrace s hubem a headless rezimu:) Nevim proc sem se trapil s nefukcnim Messengerem z BB worldu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam