• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Obyč papír z firemního bločku, odhaduji gramáž 125 přeložen napůl a pak na třetiny, takže 6 vrstev :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: jdu to taky testnout.. obyč. papír 1 vrstva pod baterku? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MADBANANA: to by měli s BlackBerry dodávat to je osvědčený fix už od BlackBerry 9000
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Tak nacpaný papír pod baterkou zřejmě funguje :D Od tý doby se mi telefon nerestartnul.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ta se to vyřešilo do zemí z takzvané třetí skupiny platí omezení na 1300kč prosurfovaných roamingových dat pak se net zastaví ... Při 60kč/mb asi nemusím říkat že se snadno stane že si ani nevšimnete že internet šel.

    :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: No pravděpodobně nešlo, ale třeba v rakousku se mi stalo, že mi data lítala i přes zákaz (zdarma...).
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: to by to snad neslo ani v eu ne ?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: IMHO spíše záležitost operátora. Máš povolený data při roamingu v nastaveních?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam dotaz k Blackberry roamingu, na blackberry classic nejde internet v zahraničí :) vyjedete za hranice, rakousko, německo dobrý. mimo EU (např Káhira) konečná.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Pokud nekdo potrebujete mit v telefonu FB eventy bez zbytecnyho blastu (maybe eventy, narozeniny) doporucuju http://freedom.konscript.com, funguje to paradne.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: V nastaveních facebooku je volab sync events. V kalendáři jde FB taky vypnout.
    TLOUDEV: V nastaveních kontaktů jde vypnout, který databáze má zobrazovat. Jinak u každého kontaktu je položka "links", kde si sdružuješ pod jedním kontaktem jeho výskyt ve více databázích.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: já jsem FB odhlásil, potřeboval jsem nějakou drobnost tak jsem to přihlásil a to byla sakra chyba. zůstalo to tam i po odhlášení.

    TLOUDEV: max contact manager je opravdu spása.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: Povedlo se mi to celkem pěkně sloučit appkou Max Contact Manager.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: vypni si synchronizovat udalosti ve facebook uctu
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: az ti nekdo poradi, tak bych tez potreboval neco velmi podobneho: do kontaktu se mi nasral celej linkedin (vsechny vazby), cimz se mi tam udelala spousta duplicit, zaplevelil se mi kontaktlist nejakejma chujema z pracovnich agentur a jinejma sragorama.. tohle propojovani socialnich nesmyslu je opravdu jen peklo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ahoj, nevíte jak z kalendáře dostat ty nesmysly z facebooku ? mam tam narozeniny a podobny hovadiny cizích lidí. nejhorší na tom je že se mi ten balast propsal do outlooku.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nezbavujete se někdo nějakého BB10 telefonu, ideálně Z10? Kdyžtak pošta :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    hele fotak na passportu mi s poslednim updatem skoro prestal ostrit, nema to taky tak nekdo?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Měj radost, protože to má řešení :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: normalni cricket, ale jak byl dole v kapse, tak se o nej mackalo zapinaci tlacitko :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam