• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: me se flip v rohu zacal rozlepovat, az me to zacne srat, pujdu do stilguta
    Passport - Blackberry - Products
    http://www.stilgut.com/products/blackberry/passport/
    ten je sesitej a neni nalepovaci, bohuzel je drazsi
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: sice píšou, že ano, že stačí otřít hadříkem, ale ten můj tak rozhodně nefungoval...ale už se dají koupit pěkné kryty i zasouvací celokožený...určitě to časem vyměním. Chvíli mi i trvalo, než mi sedl na psaní a taky docela telefon "ztěžkl"
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: takže se to lepí na záda. :( Měl bych potřebu to občas sundat a nosit bez něj a na to to asi dělané není. :(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: drží dobře...pouzdro se prý dá použít několikrát po sobě, ale to se mě nepodařilo a BBshopu mi ho vyměnili za jiné
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Nepoužíváte někdo Flip Case pro Passporta? Jak to v tom pouzdře drží?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Koukám, že ta druhá je jen nějakej fejk. Jdu jí zkusit vypadá slibně :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: je to ta od I&N (za 2.99), panoramu teda neumi, ale zase umi nastavovat ISO, rychlost uzaverky, balance atp..
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Plus by mě zajímalo, jestli tyhle appky umí TimeShift, panorama atd.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Tak jsem si řekl, že to zkusím taky a hle, vidím v BB Worldu dvě appky se stejným jménem "Camera++". Když ponechám stranou, jaktože to tak může být, poprosím Tě o bližší určení toho, kterou doporučuješ ;) Díky
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: zkus aplikaci camera++ ta si resi ostreni sama, me na passportu odeslo ostreni uplne -> reklamace.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: mám normální datovej tarif BIS už nemam dlouho.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: a mas BlackBerry tarif? nechal jsem si to změnit na klasické net...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: to mě na tom Passportu dělá taky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mám otázku posledních cca 14dni mi nejde sdílet internet pokud mám jen edge. telefon mi píše že mám špatný tarif (?!) mám klasický vodafone blackberry tarif.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: to mi dělá q10 na blizko
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    mám druhej den Passport a zlobí mě foťák ostří si kam chce při ručním preostreni na nejakou konkrétní část scény to přejede celej rozsah AF a pak to stejně zaostří někam mimo. bohužel nemůžu soudit jestli za to může nějaká aktualizace instaloval jsem je všechny aniž bych foťák použil.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Nahodou tip nejakou navigaci/mapovou aplikaci, ktera umi dobre pracovat s KML vyexportovanym s google maps?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Na prodej nebo jen machrujes? :) Za kolik?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    RAINBOF: neupadl, proste prestal ostrit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VITEKK: padl a neostri nebo "samo"?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    passport na reklamaci s fotakem.. :o/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    No a abych nebyl off-topic... Naučil jste někdo už se kamarádit BB Link s Photos na jablečné platformě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam