• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: 1) Ad BOUCNER

    2)...asi to nechápu. Buď smažeš nebo ne. Nemyslím si, že by BlackBerry nebo jakékoliv jiné zařízení umělo zachovávat Schrodingerův stav kvantové neurčitosti mailů...

    Na nahrávání používám Call Recorder 10 - nejmíň žere baterku a běží v pozadí. BTW: je momentálně ve slevě...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: respektive pro každý profil si můžeš/musíš nastavit oznámení pro vše, včetně barvy led, pokud chceš přímo pro konkrétní osobu jinak, tak v nastavení kontaktu včetně toho, jestli to má ignorovat aktuální profil
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: 1) klikneš přímo na profil, který chceš nastavit a tam máš "přizpůsobit oznámení aplikací" mezi které patří i sms
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: 1) mam tam jen nastavení vyzváněcího tónu, prepnutim profilu docilim jen úpravy profilu

    2) nastaveno to samozřejmě mam, spis sem to myslel pokud se chci po čase vrátit k mailu... Vetsinou pokud jich tam mam vic tak to ze zařízení (HUBu) smažu

    Jeste me napadlo používáte nekdo app parrot? Nebo nejakou jinou na nahrávání hovoru?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: 1) settings / notifications / zvolit profil který chceš měnit / Customize App Notifications

    2) Funkce bočních tlačítek nahoru a dolů je v Settings / main volume.... Prostřední podle mě měnit nejde, ale funguje při přehrávání muziky jako pauza nebo u hovoru jako mute

    3) Pokud jsi je smazal, tak jen na serveru (jde nastavit v Hub / settings / display and actions / delete on... ; Při nechtěném smazání jde udělat undo v pop-upu, co se objeví hned po smazání...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Tak jak se tak s q10 seznamuju tak sem porad nepřišel na par veci...
    1) da se změnit zvuk sms, mailu a podobně?
    2) da se změnit fce toho bočního tlačítka? Nejak ani nevim k čemu je (krom dlouhého stisku)
    3) je nejaka možnost jak se přečíst starší e-maily? Nebo treba i ty ktere jsem ze zařízení smazal
    Pokud mi na cokoli z toho dokážete odpovědět tak předem dekuji
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Řekni si MUI, ať ti půjčí jejího Passporta :) Beztak ho má v šuplíku (Sorry MUI :D)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: No happy z toho nejsem. Takže zkusím reklamaci jen musím někde koupit nějaký BB na ten měsíc než se to vrátí ze servisu. Takže ideálně Q10 a v nejhorším Z10/30
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Jestli se s tím české servisy nesetkaly, tak ti poradím dvě možnosti, které tě zajisté napadly :) a) vadí ti to -> reklamuj to a uvidíš, imho ti to vymění, ale zkušenost s tím nemám; b) nevadí ti to -> nech to být.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Posledně tu nikdo nereagoval tak se ptám znovu. Mám ohnutý Passport zjistil jsem to náhodou je tak zlehka do vrtule takže se přes roh houpe ohnutí je cca o 1-2mm co jsem koukal na intenetu tak je to celkem běžné, ale v americe to řeší celkem v pohodě výměnou. Tušíte jak to funguje tady v čechách? Agora mi tvrdí že se stím nikdy nesetkali to samé ShopBlackberry. Za posledních několik let je to můj nejmenší telefon, za to je první co se ohnul.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: no to já moc dobře vim k čemu. aby ti mohl vlepit reklamu na každej bordel kolem kterýho jdeš.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RAINBOF: mě málem upadla hlava,když jsem s ní kroutil nad tím,ke všemu čemu potřebuje skype přístup,když ho instaluješ(nejen bbry)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Tohle vypadá skvěle... Už se v tom hrabu a dám vědět jak to šlape.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (vyhodil jsem skype)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: no a to je bod kdy si říkám jaká bezpečnost kua.
    takže mam telefon kterej má zabezpečení kdečeho a nějakej šulin free aplikací mne bude šmírovat a RIM jim to povolí ? trošku jsem doufal že to půjde řešit
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    POLOVI: Tam je volba zašedlá, tedyže, jakože nejdeto...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FIELDMAN: RAINBOF: a co settings ->Location Services -> dole pak Go to application permissions... -> Vybrat Skype a zakazat mu to?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Taky se přidávám... Už to nějakou chvíli zkouším a hledám a nic...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevíte jak mám skypu zakázat aby posílal polohu? v zabezpečení no nelze měnit :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam