• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: vymazal jsme i aplikace ktery pouziva s tim ze to pak zase nainstaluju a s nejakym 2.9GB volného místa se instalace povedla. Ale už jsme to zkoušel jen z BBLinku.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: Já už nemám co tam smazat. Vsechno je na karte, aplikace smazany. A pořád to nestačí.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MILAZAJICEK: taky mi to umrelo, 2,5 GB volneho mista :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    zase nic nedostatek místa, ale kolik tomu chybí neřekne a hlášku to vyhodí po hodině čekání na upgrade na I ten stupidní android umí říct dopředu :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    aktualizace q5 je peklo jako pokazdy. z telefonu to zhebne už před instalací a z pc to zheblo těsně před koncem instalace a to má asi 2GB místa jebka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jo jde to.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORKMAZ: Já mám Q10 a jede...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Funguje vám ten Protect po aktualizace nového OS na Q5?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: to tam je defaultne akorat musis zmacknout volume nahoru nebo dolu, pripadne si nastav prepinani pisnicek na volume cudliky
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Predpokladam, ze neexistuje moznost jak dostat ovladani hudebniho prehravace na lockscreen?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    VITEKK: ja si to myslela;) dik
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BLACKYT: nejde
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SAMGARR: v dmesg nebylo prave vubec nic. Ale uz jsem to vyresil, zkusil jsem jinej kabel(spatnej jen dobijel) :-( diky
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, jde nějak nastavit, aby se aplikace ukládaly na kartu a ne na paměť telefonu? Nějak se mi těch 8 GB na telefonu krátí. Dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    bb to má jako IP tunel a na něm dva share.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SCHEEZE: mass storage by ti mel fungovat out-of-the-box, co vidis v dmesgu?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    nevite jak zprovoznit pripojeni USB kabelem k linuxu? Chtel bych massstorage na kartu, synchronizace muziky z banshee, fotky do shotwell a pod. Drive mi to fachalo, ted to nejak nejde a ja uz to zapomnel. Mam resetovany telefon pomerne nedavno, kartu preformatovanou a opar mesicu novy pocitac. Asi mi chybi nejake knihovny. Nevim. Diky za nakopnuti.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    JYYNA: jo to je soucast 10.3.2, idelane nespoustet a nedavat opravneni.. nejde smazat takze ikonu nekam schovat k ostantim blbostem :o)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    RAINBOF: podle toho dokumentu co sem hazel nize tak ano (ze v urcitych pripadech nesel hotspot spustit) Ja s tim mel ale spis problem ze se mi podivne resetovalo nastaveni hesla a ssid
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda je opraven problem s hotspotem.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    máte po updatu taky dvě ikonky Amazon Appstore? Tedy jedna se jmenuje jen "Amazon" a druhá "Appstore"
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Tady je seznam opravenych chyb v tomto releasu

    Jinak soucasti ma byt "multiple Android Player improvements", takze ano, androidi aplikace by mely byt rychlejsi. Jinak je vylepsenej fotak, v Hubu pribyla ikonka s prilohama, drobne zmeny v kalendari, nova animace odemykani a pokud minimalizujete palikaci tak krom baterky v procentech se nove objevi i datum
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam