• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: jen Teda se hned poškrabe ...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ED_EDDIE: Co to jsou normální peníze?
    display i s nářadím stojí cca 270
    http://www.ebay.com/...zer-Assembly-For-Blackberry-Q10-Black-Tools-/181164676318?hash=item2a2e4194de
    podívej se na video, třeba to zvládneš sám
    https://www.youtube.com/watch?v=wVPzHjhqQLc
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Prasknul mi displej na Q10. Nemáte někdo tip, kde to nechat opravit za normální peníze, případně, neměnil jste si to někdo doma?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MILAZAJICEK: Tezko ten system soudit dokud nevyleze poradna recenze, nebo dokud si to neosahas sam. Ja mam BB ne kvuli OS, ale kvuli hw klavesnici, takze si navrat k Androidu dokazu predstavit. Ale pochybuju, ze se to stane protoze davat za telefon vic nez 8k mi prijde zhuverilost a Venice bude stat tak 16 :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ale pořád je to android. Posledni zařízení které mělo HW klávesnici a system s tim ofiko pocital vyslo v zari 2008 dneska at to klavesnici ma (zkousel jsem temer svechny dostupne modely) nebo ji k tomu propojis funguje to blbe. V BB otevru komunikaci a kde je kurzor? Blika pripravenej ze budu psat. V Androidu s hw klavesnici udelam to same a kde je kurzor? Nekde v prdeli protoze ceka az tam tuknu pstem. Proti pouzivani BB je to desnej oser, protoze ten system neni na pouziti s klavesnici optimalizovanej. A kdo telefon pouziva toho to stve kazdy den, kazdou hodinu a kazdou minutu kdy vezme ten telefon do ruky ;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Konstrukce je myslim dobra, jen to mohlo byt 4,5" a ne 5,5. Cena bude lehce pod 20k pocitam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BALOSH: a bez klávesnice... :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    takze to bude obri android telefon s uz zavrhnutou konstrukci malou vydrzi a cenou ojetyho auta.... to na trhu rozhodne nema konkurenci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: i když tady píšou že qnx kernel zustane
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SAMGARR: no s androidem to bude konečná
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Vypada to sakra dobre!
    BlackBerryOS.com - BlackBerry 'Venice' Slider Appears In Hands-On Video
    http://www.blackberryos.com/content/blackberry-venice-slider-appears-hands-video-8234/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: nenašel jsem nic, co by mi vyhovovalo
    FORREST
    FORREST --- ---
    KEKE: Stalo trochu hledání to rozjet, ale teď používám Spotify.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KAZATELL: já si (nejen) kvůli BBRy, na starej comp nainstalovat W7 a vcelku to běží.. :)
    AMD Barton 2600+ 2Giga RAM.


    Kterej soft je dobrej na správu Q10? Chci hlavně přeorganizovat telefonní seznam, kde mi při přechodu z Curve spadly všechny kontakty do pracovních,což mne sere, protože furt musím zadávat hesla.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VITEKK: hmm to mam asi smůlu protože v práci to nenainstaluju a do iPadu už vůbec ne... počítač jsem přestal po ukončení podpory XP pouzivat
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    EXCITE: Jj t-mobile
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: mam 1.2.4.39
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Taky furt nemám update. Jakej je aktuální BB Link? Mám 1.2.2 (Build 32) a na BB stránkách jsem našel snad ještě starší a update button v aplikaci pochopitelně není.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: zkus si stahnout nejnovejsi bb link a zkus to pres nej
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KAZATELL: t-mobile?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam