• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: pár zařízení s podobným osudem už mám ta firma se jmenovala Palm :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: tu divizi pak prodají lenovu :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Mozna se to tady uz resilo, ale jde nejak vyresit problem s nepresnosti androidi appky Mapy.cz na BB10? Deje se mi to jak na Q10, tak na Classicu a je dost otravny, kdyz to ukazuje polohu s presnosti na 20 km.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: do roka opusti trh zarizeni uplne, protoze nesplni plan prodeje pet milionu za rok :-(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: Cenu jsem čekal ještě vyšší, a prodat bych jich mohli hodně. Je to vlastně nejlevnější telefon s Androidem a HW klávesnicí na trhu :)

    PS: osobně doufám, že se to prodávat nebude a tuhle vývojovou větev opustí co nejdříve.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Priv v USA za 749USD, hahahaha. Tech prodaj miliony!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    používáte někdo nějakej nativní Jabber klient pro Blackberry 10? nemůžu nic najít, dik.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Doporučuji servis, stalo se mi také a uhrál jsem to na záruku...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VITEKK: rozsroubovat, vycistit pad pod tím nic jiného není. různý mačkání tam či onam je naprd oddális to a pak se to složí ještě hůř ale po záruce...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Na Q10 mi prestal hrat hlasity repracek, kdyz to trochu proklepu tak se vzpamatuje, nestalo se to nekomu? Neni nejaky jednoduchy fix, driv nez to dam do servisu? dik
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Zatím jsem nepřipojoval Q10 ke kompu,ale chci si udělat pořádek v kontaktech. Jde to přes nějaký soft zmanagovat-tedy presuny kontaktu mezi osobní a pracovní zonou?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: prasknul ED_EDDIEmu ja mam passport
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: ahoj obednal jsi si ho?
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    HONCKA:
    MILAZAJICEK: Díky za info, nějak podle toho naložíme...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    THOR_CALYSTERN: v BB curve je Lion baterie a ta sama degraduje casem od vyroby, at se pouziva, nebo ne. Ten telefon byl predstavenej v roce 2009, takze klidne muze byt 5 let stary a baterie uplne zdechla.
    jak psal MILAZAJICEK Zmer ji, jestli ma pod 2.5V a mas moznost ji nekde pripojit na regulovatelnou nabijecku, skus ji nabijet malym proudem (kolem 10mA), az vzroste nad 2.5V nabijet normalne, kontrolovat, jestli se nezahriva (muze zacit horet).
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    THOR_CALYSTERN: opravdu ti asi chcipli baterky můžeš je zkusit natvrdo nabít nějakým hodně malým proudem ony se třeba proberou
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Ahoj, zkoušel jsem hledat, jestli tady někdo neměl obdobný problém, ale nenašel jsem nic.

    Pořídili jsme v dražbě nepotřebného majetku jedné nejmenované státní instituce 2 nevyužité BB Curve 8520 - jeden telefon používaný, s malou vadou v horním rohu displeje a druhý se jeví jako nikdy nepoužitý, zřejmě o něco mladší výroba, má na sobě ještě folie z obou stran

    Problém je následující, u obou zcela totožný:
    Když telefon připojíme přes nabíječku nebo usb kabel, vůbec to nenabíjí. Přes PC to nalezne alespoň nový hardware BB, ale nedá se s tím dál pracovat - po chvíli se na displeji objeví pouze baterie s křížkem, tedy nenabíjí to ani po chvíli. Telefon nelze vůbec zapnout. Zkoušeli jsme se sim i bez.
    Našel jsem nějaká videa na YT, kde tento problém jistým trikem obejdou a telefon se poté začne nabíjet (ikona baterie s bleskem) - zkusil jsem u obou použít obdobný postup, ale bohužel stále jen symbol křížku.

    Předpokládám, že ty baterie jsou už natolik mrtvé (zřejmě tedy i v tom novém je nějaká použitá nebo že by za dobu pár let nepoužívání nová natolik degradovala?), že se nedají vzkřísit.
    Může mi to tady někdo potvrdit nebo vyvrátit?

    Díky...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FIELDMAN: problem v el capitan pry pomuze obetovat nejake zvire, vyvovalavani duchu a nebo neustala instalace odinstalace dokud se to nerzbehne. jeste mozna zkusit smazat pocitace v telefonu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak jsem nějak přišel ke Classicovi a mám trable... Všechno šlape jak má, jen se mu nechce komunikovat s Linkem přes USB kabel. Hlásí "Se zařízením nelze komunikovat". Přitom jsem na něj kabelem natáhl přes Link zálohu... (mám MacBook Pro s El Capitanem)

    Nespojí se s ním ani Chrome rozšíření na sideload.

    Má někdo ten samý problém?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SAMGARR: ah díky, musela jsem to omylem nastavit už dřív, jen jsem si to nepamatovala, takže jsem to heslo neznala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam