• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dal jsem to nabit :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Sázej dál :) Chceme dojmy!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    A kdo by si myslel ze HUB si vezme emaily treba z gmail aplikace tak ma smulu. Gmail se tam take musi nastavit extra a stahuje se extra.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dotyková hw klávesnice funguje vyrazne hur nez u passportu. To scrolovani rozhodne neni tak plynule a rozhodne nereaguje okamzite jako na passportu
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Akorat obcas to dost trva nez ten kurzor naskočí a do te doby nejde psat :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dostal se mi do ruky Priv. Prvni dojmy : pri otevrene klavesnici se kurzor umisti automaticky do policka hledani, nove zpravy atpd takze jde hned psat. Toho jsem se bal a vypada to ze jde používat. Co je horsi je hw zpracovani vysouvaci cast vrze a zada jsou mekka a treba pri psani to vydava takový praskavy zvuk jak se ten plast prohyba. Samotny android je ale teprve tragedie. GUI se seka a i pri psani na hw klavesnici se to klidne kousne a treba dve vteriny trva nez ze napsane znaky zacnou zobrazovat :(.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    RAINBOF: jezis to uz asi ne, kupoval jsem to u nahodne vybraneho us nebo kandaskyho prodejce celkem davno, tusim se jeste ani nehrotilo clo z us (takze fakt davno), ani ten bold uz nemam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FLUMO: a najdeš ještě prodejce?
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HONCKA: me delal rozdil ve vydrzi mezi cinou a mugen baterkou dobre tri dny v boldu 9700 (provozoval jsem tam https://mugen.co/mugen-power-3600mah-extended-battery-for-blackberry-bold-ii-9700.html ).

    MILAZAJICEK: diky za referenci
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pokud se necejtite tak za kilo vam to vymenim na pockani :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Tohle je ta baterie co jsem daval do Q5 pritelkyni doma http://m.ebay.de/itm/381074706748?_mwBanner=1
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    FLUMO: To ti nemuzu rict, bude to zaviset kus od kusu, q5 nemam, ale mam praxi s cinskejma modelarskejma lipo baterkama a nepoznal jsem rozdil mezi noname z hobbbykinga a "znackovou", ktera stoji 3x tolik
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FLUMO: dával jsem novou přítelkyni do q5 a je úplně v pohodě. Výdrž jak nová
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    HONCKA: a je ta baterka za 300 ok? jsem ve stejny shituaci a mam za sebou nejake zkusenosti s baterkama zahodil jsem ty z ebaye a koupil od normalniho vyrobce, kterej dokaze dodat alespon ramcove deklarovane kapacity.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    HONCKA: dík
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BLACKYT: jestli jses z prahy, tak http://www.shopblackberry.cz/ bude te to stat 1150
    pripadne jestli jses manualne zrucna, tak baterka z ebaye te bude stat cca 300 a muzes si ji vymenit podle navodu na youtubu
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj z ničeho nic mi najednou hrozně klesla výdrž baterie (BB Q5 - starý cca 3,5 roku). Ze 100% mi za 2h klesne na 18% při běžným používání. Chci asi koupit novou baterku, je někde autorizovaný servis BB?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA: no me to prudi pri kazdym loadu... tzn dam dashboard - vyskoci okno. dam ukoly - vyskoci okno... zkratka porad ze musim nainstalit google play :-(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: Jak prudi? U me to je tak, ze ji pustim, rekne si o Google ucet, to vyignoruju gestem pro androidi "zpet" a tim to hasne. Do pristiho spusteni appky uz po me nic nechce.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: pokud ovsem zamestnavatel mi nenabidl 2core/1gb android misto BB Q10...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam