• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    Hoj všem! Jen bych se chtěla ujistit, že jsem si správně detekovala problém s mým "stařičkým" boldem 9790, a to docházející baterka. Vyndám z nabíječky (plně nabito), pošlu cca 2 zprávy nebo mi někdo zavolá, či si zapnu hru, jdu na net ....a přístroj se tvrdě vypne. Pokud ho nestrčím zpátky do nabíječky tak se už nezapne (snaží se, to jo...ale marně). Ještě jsem nikdy problém s baterií neměla tak si nejsem jistá jestli to vypadá takhle bo by zatím mohl být jinej problém. Předem díkes za radu/potvrzení :-)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: to je ale podle me dobre. Tedy pokud jde pouzivat nekolik emailu a kalendaru na gmail a nejlepe normalni gmail aplikaci smazat. To je to co se mi na BB 10 libi, HUB.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    CHILDINTIME: přesně tak to musíš udělat aby to fungovalo s HUBem.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MILAZAJICEK: ten gmail nejde pridat jako normalni imap ucet? ... a nepouzivat gmail aplikaci
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: hmm ja od toho taky nakonec upustil.. cenu bych jeste zkousnul ale nechce se mi vracet na android a s passportem sem spokojenej..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: no hub funguje ale neni plne integrovan do systemu. Navic jsem vubec neprisel na to jak do hubu dostat zpravy z BBM, ale to je mozna moje neschopnost. Nebo treba nebere emaily z gmailu ale musíš je stahovat extra v něm. Mel jsem ho tri dny uz jsem ho musel vratit a nepresvedcilo me to. Koupim Blackberry Passport Silver jako posledni zarizeni s BB OS10 a za par let az vsichni prejdou na novy typ sifrovani takze se snim nepripojim kloudne k emailu ani neprectu web ho dam na polici vedle Trea 650
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    a co ten hub, je to spis nahrazka nebo to funguje plnohodnotne?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Co se toho cukani systemu tyka tak po nejakych aktualizacich jde ceho uz prestalo.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: je porad ve fotaku problem s SD kartou a neustalym alertem zda ukladat data na kartu co se musi stale vypinat pri otevreni aplikace?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ted mi zmizeli vsechny zpravy z hubu. Nijak se nedari je znovu zobrazit. Vsechno krasne rychle funguje ale neukaze to jedinej email. U vsech uctu to pise 0 zprav
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Žádná extra nastaveni nejsou. V nastavení vůbec a v hubu neco málo nastavit jde.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SW klavesnice je proste Blackberry jako na Z10 třeba. Funguje velmi dobre vcetne predikce.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BBM zpravy nechodi do Hubu :( nebo nevim jak to nastavit ;(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    A to nemam nastavene zadne heslo ani nic jineho
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Vysunuti klavesnice sice probudi zarizeni ale neodemkne :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Za beznyho provozu kdyz jen treba obcas odepisu na zpravu se Priv porad dost zahriva :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Baskspace po smazani az na zacatek radku funguje dal jako delete :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Zavedli notifikace u ikon aplikaci. Akorat u aplikace s novou notifikací je červena hvezdicka. K tomu je tam standartni notifikace a jeste nad notifikacema je nová lista a konama a číslem podle počtu novych zpráv.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Kdy bych Priv měl v modelové řadě blackberry nekam zaradit tak asi mezi Q20 a Passport zpracováním spis ke Q5 i ta klavesnice je horsi nez passport a q20
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Nebo se ptejte co mam zkusit. Je to prostě beznej android s par BB aplikacema ktery by z toho chtelo nejak vydolovat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam