• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    P19
    P19 --- ---
    SAMGARR: já scrollovani mezerníkem neznal. Dik :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ta klavesnice mi taky fakt chybi, zejmena scrollovani mezernikem.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já před pár měsíci utekl od BB na iOS a bál jsem se právě absence klávesnice HUBu bude to nejhorší. Kupodivu mi chybí hlavně ta klávesnice. Ale přítomnost HUBu bych ocenil.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    mozna jestli bb vyda neco rozumnyho s androidem, nebo kdyby alespon nejak dotahli ten HUB na androidu..
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ja teda -bez snahy o flame- taky asi pujdu nekdy ke konci roku na ios.. z androida sem zmizel k bb protoze sem zacal ten system nesnaset, na windowsech bych resil podobny problemy co ted na bb, tak nic jinyho nezbejva.. Q10 si necham jako pracovni dal, tam zadny specialni app nepotrebuju..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JAKUBMOKRIS:
    JAKUBMOKRIS:
    JAKUBMOKRIS:

    tak uz di k applu a nepis to porad.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    BAAL: :-D Rozjedu flejm když řeknum, že Skype nefunguje dobře ani na PC :D :D :D ???
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: Hmmm absence facebooku pro mě není až taková rána jako konec whatsappu (kterej mimichodem FB vlastní ne?).

    Ale celkově je to signál potápějící se lodi. Sakra a to mě BB10 opravdu jako os nadchlo. Taky to pro mě skonší migracíjinam...

    BB telefon s androidem za 15000,- si rozhodně nekoupím, klasickej android mě vůbec neláká... Asi budu muset ochutnat IOS :-/
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    Tak na me na testovaci Z30 vyskocil update na 10.3.3.313. Ma 1,6GB. Zrovna stahuju..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: v Linku jsem to ani nezkoušel jen normálně na PC windows/linux ale nevím jestli nejde sifrovat i karta pak by to bez linku bylo nečitelné
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    MILAZAJICEK: a kopirujes v linku nebo ve windows?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: Tak já taky doufám, že mi vydrží Q10 aspoň tři roky. Ale pokud se naskytnou prachy, který musím utratit, tak půjdu k Applu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: to asi bude něco s kartou ne? já ji obyčejné vyndam a prekopiruji všechno na novou. příjemné mě překvapilo že Passport zvládne i 128GB
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: to pro mě není alternativa a pochybuji za 3-4 roky až nebude možné Passport používat to bude lepší.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    muzete mi nekdo poradit jak prevest obsah telefonu(dokumenty, fotky, hudba) z vnitrni pameti+pametove karty do nove vetsi karty? link mi ty karty vubec nezobrazuje a pri prevodu ve windows mi to hlasi nejake nezname chyby. BB Q10. dik za jakekoliv tipy
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: Tak to vypadá, že se vrátím k Applu a bude to.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: někde jsem četl vyjádření že další OS živit nebudou a pokud neprodaji za období 2015/2016 alespoň 5M zařízení přestanou vyrábět HW. měli to vcas prodat Lenovu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: už to řekli vloni že další zařízení s OS10 nebudou. nechám si Passport dokud to půjde a pak půjde na pokličku vedle PalmOS zařízení. Akorát nevím co potom. Blackberry se nedokázalo za ty roky co ho mám funkcionalitou dotáhnout na palma a iOS s Androidem se o to ani nesnaží.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    FIELDMAN: Spíš, než zvedání z prachu je to přežívání z ničeho. Mrzí mě potupný konec BB10, ale doufám, že tajně pracujou na něčem dalším, co poběží souběžně s Androidama. Každopádně BB s Androidem si nekoupim. To se radši vrátím k Applu.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nerad budu trhat vaší uslzenou partu, ale myslím si, že měla-li by se nějaká značka umět zvedat z prachu, tak je to BlackBerry. Já ještě hůl nelámu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam