• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak ja uz BB nemám, takže Ghost Commander nezkusím, ale pokud to pujde - tak je to skvélá zpráva pro Google Store uživatele
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IMHO: ono nejde o to smazani, jde o podepsani tech apk.
    Aplikace se odinstaluje, ale opatchovanou verzi uz nenainstalujes.

    Kdyby BB komunita byla dost velka, tak uz nekdo napise hack, nebo utilitu na podepisování tech patchnutých verzi.
    V tuhle chvíli za otevřené patchování děkujeme 1 člověku co to udělal na základě zdrojáku ke Google API 4.3

    Jinak mozna to neni vseobecna znalost, ten patch upravuje apku aby použivála tuto portovanou verzi Google API místo náhražky od BB
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MCKIDNEY a BOUCNER: Přesně jak píše [ RAINBOF @ BlackBerry ] ... Přes Ghos Commander to jde smáznout bez problémů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a co smazat data ty appky pres ghost commandera me prijde ze muze vsude.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MCKIDNEY: jo to už jsem taky zjisitla,. že cobalt si myslí, že tu aplikaci stále mám...blackberry io ní neví ale nic
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BOUCNER: Pozor na to, že pokud aplikaci jednou nainstaluješ, tak už nelze ji na 100% smazat. Typický problém je u lidí co nainstalují aplikaci přes Snap a pak se snaží zprovoznit opatchovanou aplikaci.
    Jediné co tě zbaví konkrétní verze appky je security wipe.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TLOUDEV: Já jsem taky používal opatchovaný Google Store - pokud aplikace není v App store, tak pořád jde nainstalovat.

    Problémy pak jsou s aplikacemi co vyžadují prvně opatchovat (Aplikace co využívají Google API)
    Ty si musíš opatchovat jinde nahrát přes SD kartu.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: aha, tehl aplikaci jsem preventivně vůbec nic nepovolil, bo jsem si říkal, ať mi celý amazon vleze na hrb ;-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Amazon Appstore - předinstalováno na BB, více zde
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hele existuje nejaka alternativa SNAPu? idealne primo od BB? dik
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: no SNAP co jsem zatím dočetla jentak nepoběží, pokusila jsem se poprat s tím dvojitým přihlašováním, rozesr...a jsem si celej google účet a teď zkouším Cobalt....
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Nemyslím si
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    dokážu v BB někde vyšťourat seznam, odkud jsem kterou aplikaci stáhla? anichž bych musela do BBwordu atd?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    používá někdo geocaching na BlackBerry?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ne. nepomohlo to.
    any idea ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: jak jsi tam nacpal "os znovu" rozjel jsem sachesi 2.0.2 a nevidim tam takovou fíčurku.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Jsme s tebou! Odvahu! :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: tak zase sachesi jo. no dobře. jdu na to. ale pořád mi chyběli nějaký knihovny.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: To je vlastně dost jedno... Prostě udělat "ňůk" znovu. Měl jsem stejný problém po factory resetu na Q10. Přes Sachesi jsem tam naládoval znovu OS a problém zmizel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam