• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
      
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Jsem na tom stejně.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: krome toho ze to nikomu dalsimu v cerny variante nefunguje :) A v betazone sice ucet mam ale uz maji plno takze to neoverim.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    POLOVI: Vypadá to tak... Jen o tom není zmínka nikde v článcích a i na BBczech se v diskusi dušuje, že tomu tak není.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: takže klasika blackberryczech nekde zkopirovali clanek a jeste ne celej :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FIELDMAN: je to jen v betaverzi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    disa funguje
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Já mám třeba verzi z 25.11.2016 a aktualizovat to nejde.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Akorát to by musela dorazit nějaká aktuální verze ne?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: No právě... Nicméně podle článku by mělo.

    Nová verze BlackBerry Hub+ přináší tmavý režim a podporu aplikací WeChat a Line – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...ze-blackberry-hub-prinasi-tmavy-rezim-a-podporu-aplikaci-wechat-a-line/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: nic takového tam není.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Hub / Menu / Nastavení / Obecné nastavení / pod Zobrazení by mělo být Tmavý mód...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: a kde to jde nastavit?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Komu na PRIVu nebo jiním androidu jede HUB ve tmavé variantě?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    DYSTOPIK: jojo mě taky po stáhnutí aktualizace jedeme dál :D hlásí do cervna
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    DYSTOPIK: někde sem četl že apku stačí aktualizovat a mělo by to běžet ještě půl roku
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JAKUBMOKRIS: jo jo. psali ke konci roku, ale deska už to je nějaký vostřejší. poslední zpráva co mi přišla sice přečtu, ale v textovym řádku je jen nějaký info, takže psát už nemůžu
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    DYSTOPIK: Nedávno se tu psalo, že by měli podporu držet ještě nějakej čas. Původně to ale měli vypnout ke konci roku.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Ahoj,
    dnes mi telefon oznámil, že už na mě whatsapp definitivně prdí, protože používím BB.

    Jsem naprosto techicky neobratnej, ale chtěl bych se zeptat, jestli jste to třeba taky někdo neřešil a jestli neexistuje třeba nějakej způsob, jak to ošmelit.. ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam