• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: zkoušel jsem to ale má to 30MB zkusím to dát na nějaké úložiště
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: můžeš poslat na boucner@seznam.cz?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: já mám stazenou nejako starší verzi a ta funguje. je to verze 5.10.0.15007 mám ji kdyžtak jako apk. jen pak nesmíš aktualizovat
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Funguje někomu ten zas....j skype? A jestli ano, odkud ho máte stažený? Už jsem třikrát přeinstalovala a pokaždé přestal odesílat zprávy a tváří se, že je nepřipojen...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: to je děs a ano, nejhorší je, že alternativa opravdu není
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Jsem na tom podobně, ale pomalu si to přizůsobuju k obrazu svýmu. Prostě jde o to zkoušet appky. BLEND chybí citelně, ale lze to obejít. Nejvíc mě štavla absence BEdside módu, ale taky to lze dochytat...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: Ani mi nemluv. Na Passsport stále vzpomínám a Blend mi u Privu hodně chybí. Díky klávesnici se s tím Androidem dá vydržet, ale nadšenej teda nejsem. Ten systém je hroznej. Akorát už není alternativa.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: K Macu to přes Android manager jde hladce. Rychlost je ucházející a chová se to jak okno file manažeru. (mám Priv)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: taky passport považuju za to nej, ale děsím se dne, kdy mi přestane postupně fungovat i to málo, co se tam podařilo nahrát....možná to zní ponížujícně, ale používám ho z velké části i jako flashdisk a v připojení k počítači neměl OS7 konkurenci, s desítkama to sice trochu posr....i, ale android ani IOS prostě tohle tak dobře neumí. Zajímalo by mě, jak na tom je BB s androidem a připojením ke komplu?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: ne, nejsem pako. Radeji ledvinku. Od botasek k prestige je to jen jeden maly krucek. Bryle mam, lysinu a mastny vlas take.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SCHEEZE: Kožený pouzdro s klipsnou na opasek ;)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    VOJTAM: ja uz musim protoze mi BB10 neumoznuje vyuzivat telefon jak jsem byl zvykly naplno. Bohuzel pro Android existuje mnoho aplikaci ktere bych chtel/potreboval pouzivat pro pracovni/soukromy zivot: Hangouts, skype, whatsapp, webex a hry na ktere mam pitomoucky tablet. Miluji BB OS, ale bohuzel skoncil a ja nemohu byt za dinosaura ale naopak vyuzivat moderni technologie a BlackBerry ku vetsi produktivite(komunikace) jak tomu bylo drive. S velikosti se nejak popasuji. Asi si holt budu muset poridit kabelku. Holt pokrok nezastavis. :-)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    SCHEEZE: Já taky... ale ta velikost mě sere :(
    obávám se ale že to bude opět jeden telefon s klávesnicí na dlouhou dobu.
    I když někde jsem četl že někdo okolo BB tvrdil budou ještě nějaké novinky do konce roku...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ja ho kupuji ihned jak to bude mozne!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nesnasim falesny marketing. Oni vedi ze lidi chteji mene jak 5", ale telefon ma ve skutecnosti 6".

    Pro me je to pass, doufam ze vydaji neco jeste v kategorii passportu.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Nevím co se mi to stalo, ale u své Q5 můžu jen zapnout a vypnout displej tlačítkem. Nereaguje vůbec na dotek. Takže mi přijde zpráva, funguje budík, ale prostě neudělám nic.
    Nevíte co by mohlo pomoc?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PJGEPR:
    FIELDMAN: Já se taky dost těším, i když mě zklamali tou velikostí - je prostě obrovský. Ale už aby tu byl.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    docela se na něj těším už :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Jen ten IPS displej je zklamání...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VOJTAM: Pěkný... Čtečka otisku v mezerníku je pro mě killer feature. A běží to na nugátu, takže doufám že bude už konečně i na PRIV.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam