• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: no jasan, že passport asi nemá moc co dělat s tím, že google lay si myslí, že ty aplikace mám nainstalované a že mi nedovolí smazat složku android, kterou mi tam sám vytvořil....jenže kdyby mělo bb10 podporu, nepotřebovala bych to vůbec do telefonu strkat....doufám, že pokud se mi to podaří teď nějak překonat, že někdo vymyslí způsob jak hacknout upravenýho androida z keyone do passporta....
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: chapu. Ja se jen bojim ze za to nemuze BB ale Snap, Amazon a pripadne Google sam, protoze Google je aktualne pro me nejvetsi zlo. :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: no můj problém je, že si nemůžu dovolit teď prostě telefon vyměnit za nový model :-( kdybych měla 15k jen tak v kapse, tak si klidně půjdu vyzkoušet priv a nebo keyone, jenže nemám a proto se snažím nějak ještě narvat na passport aplikce z googlu....což už mě momentálně stálo celý denbez telefonu ,staroti, nervy, stres a několik nových šedin
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    byl jsem velmi spokojeny se vsemi BB(asi 5) co jsem kdy mel. Posledni Passport. S temito problemy jsem se nesetkal(to neznamena ze neexistuji), ale mozna hlavne proto ze mi telefon slouzil diky HUBu, kalendari, poznamkam, navigaci a emailum. Tedy klavesnice. Ted jsem presel na KEYone prave kvuli podpore modernich aplikaci(WhatsApp, Skype, FreeAgent, FB Messenger, Trello, ....) a abych drzel krok s dobou a musim rict ze az na to ze Android aplikace povetsinou jsou naprosto tragicke v porovnani s temi par co jsem mel na BB 10 (hlavne Blaq na twitter, Retrace a par dalsich). Brzy asi skoncim s twitterem protoze se to neda cist a je to plne reklam jak z Twitteru tak od vyrobce aplikace, ovladani je naprosto tragicke(TweetCaster). Ja osobne si nemam na co stezovat. Ten pristroj je naprosto super!!! ;-)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BOUCNER: Když to čtu, tak je mi smutno. Přešel jsem z BB OS10 zpátky na iPhone a musím říct, že OS 10 byl podle mého názoru nejlepší systém, jaký kdy vznikl. Zabil ho nedostatek aplikací, to, že o něm nikdo nevěděl a taky fakt, že v době příchodu už byl trh rozdělený mezi iOS a Android. A když pak čtu (ať už tady nebo jinde) nářky uživatelů na dnešní BB telefony, tak je mi fakt líto, že takhle dopadli. Kdysi to byly telefony s neuvěřitelnou výdrží baterky, svižným systémem a každej správnej manažer to nedal z ruky.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    JAKUBMOKRIS: NE! prostě není žádná podpora, mám v telefonu aplikace ze tři různých zdrojů, dvakrát po sobě se mi stalo, že zadávání textu mi začalo sát baterku tak, že se mi za hodinu telefon vybije a k tomu pekelně hoří......při pokusu ho reinstalovat jsem strávila 24 hodin v mukách a výsledkem je půl aplikací a půlka visí na google play jako že jí mám a nemůžu instalovat a přitom je nemám

    poslední pokus se znovu nahráním zálohy tentokrát bez dat oblíbených aplikací(což je teda bomba) a jestli to opět nezabere a já si nebudu moct nainstalovat ani debilní navigaci, tak ten telefon rozšlapu
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BOUCNER: Jsem jedinej, komu připadá, že BB je v posledním tažení?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak musím říct, že po posledních 24 hodinách, po které reinstaluju komplet passporta a pokuším se znovu nainstalovat aplikace, které si telefon myslí, že stále má a nedovolí mi smazat jejich složky, mám blackberry akorát tak plný zuby...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jinak, vypadá to, že se mi s...e jen facebook....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    neblbne vám taky někomu přístup do google storu?
    GORG
    GORG --- ---
    Funguje nekomu nakup aplikaci pres PayPal
    "We ran into a problem while processing your request. please try again later. (ps1036Iq)"

    nejdriv jsem myslel, ze blbe zadavam heslo, ale jde o nejaky bug BB OS, ktery nevim, jestli ma nejake reseni. spis triky, jak ho obejit (nefunkcni taktez) resp. zmakcnout 10x tlacitko Save, jak doporucuje support stranka na Paypal. Rovnez nefunguje.

    Mozna update OS? Mam BB 10.3 Docela me prekvapuje, ze to uz je druhy bug, ktery jsem u BB narazil prave v souvislosti se zadavanim hesla :-) Ten prvni vedl k tomu, ze mi to smazalo cely telefon po 10x "spatne" zadanem hesle.

    "We ran into a problem while processing your request. please try again later. (ps1036Iq)"

    Can't login with PayPal account (payment option), can I please get some help? - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    https://forums.crackberry.com/...n-paypal-account-payment-option-can-i-please-get-some-help-1057878/

    z diskuze vyplyva, ze rada lidi ma tenhle problem s blackberry od chvile, co si koupili, i kdyz nekterym asi zabral patch, ktery BB nabidli

    Unable to add PayPal account within BlackBerry World on a BlackBerry 10 smartphone
    http://support.blackberry.com/kb/articleDetail?articleNumber=000038096&language=en_US

    btw "... it may be necessary that Save be selected in excess of 10 attempts." nechtel bych byt v kuzi technicke podpory v ty chvili ,]
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    jsem ted vyfasoval samsung....
    korejci to neumej, telefon blbne... zlata predchozi nokia a bb10
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Sice mi hudba připomíná znělku Doktora House... ale těším se na něj :)
    BlackBerry KEYone official product video
    http://www.youtube.com/watch?v=2kv0hQF3J8c
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jeste doplnim, ze klasicky bb link jsem zkusil jako prvni, jenze ten me posle do haje s tim ze Q10 neni podporovana. kdyz dam starsi verzi co jsem "nekde" mel tak ta tu Q10 proste nevidi. No a W7 nikde kolem sebe nemam. => jsem v pekle.

    Mohl bych tedy treba poprosit nekoho s W7 kdo provozuje Q10 zda by mi tam telefon pripojil a nechal ho sosnout si firmware ? revanz jistej.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite o zpusobu jak pod w10 prehrat bb q10 ? po wipe dela chybu bb10-0015 :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cau, nevite o zpusobu, jak v BB 10 zobrazovat maily i s hlavickama?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    RAGUN: Hláška stále vyskakuje.. takže pravděpodobně ano :(
    otázka je co se skutečně stane, ale vzhledem k tomu, že jsem musel appku několikrát už updatovat, jinak vůbec nešla spustit, to vidím jako opravdu konec.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    plati porad to prohlaseni whatsapp, ze utnou BB v cervnu?
    ze by mi nestalo za to ani posilat tu "vadnou" BB k prodejci a rekl bych si o sluzebaka - samsung:(
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Funguje vám někomu Disa normálně? Start aplikace mi trvá třeba minutu a často zahlásí, že neodpovídá. Občas se zobrazí notifikace, občas ne. Instaloval jsem přes Snap.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: ok a kdyby to nešlo tak napiš a já tu co mám někam ulozim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam