• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    POLOVI: koupil jsem ženě classica použitého ale skoro jako nového za 3000 (dají se koupit i levneji).Myslím, že je to super kup (já mám classica už několik let)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VOJTAM: v dnesni dobe jit do OS10 jako noveho zarizeni je uz asi nesmysl bych rekl
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    POLOVI: Teda... to je super, to si s tím Classicem možná ještě rozmyslím
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: podle posledních informací poběží až do konce roku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak i přes kompletní reinstalaci mi stále dělá potíže funkce "Služby zadávání"....každé ráno mi nažhaví telefon, začne žrát od 7-20 procent, aniž bych zadávala jakýkoliv text nebo jinak používala klávesnici (ráno si pouštím jen hudbu nebo podcast) a vyžerre mi to za 3-5 hodin baterku. Nesetkal jste se s tím někdo?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KUBULA: Má fungovat ještě do 31. června pak otázka co bude.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    funguje ještě whatsapp na BB Q10? Vytáhnul jsem ted staré blackberry, když odešel mi android...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Já mám PRIV už skoro rok a jsem spokojenej. KeyOne jsem zkoušel teď týden a něco a je to proti PRIVu cesta zpět... horší displej - nnaPRIVu je oled, takže noční režim je opravdu temný, hrozně se hřeje - a to tak že za ten týden mi třikrát nahlásil "telefon podniká kroky k ochlazení....". Vydrž baterky je stejná (stejně špatná) jako u PRIVu (nebo jakýchkoliv současných telefonů - prostě chci aby mi telefon vydržel 3 dny a to není žádný). Jediný plus je skener otisků v mezerníku - je to skvěle provázané s Password keeperem (jen ta synchronizace hesel s Lacem není...)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tak já jedu ještě na Q10 už přes tři roky... a to už je čas na výměnu, tak uvidíme. Buď si koupím firemní K1 nebo nějaký jiný android.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: no ja se ke koupi K1 dostanu nejdřív za rok... jedině ze bych našel firmu co ho dostane za hubičku a pak se telefonu za stejnou cenu zbaví :-D
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KAZATELL: Tak uvidíme... koukal jsem na O2 a zatím "není v eshopu skladem" ale zeptám se kolegyně jestli to nemají na portálu pro firmy.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: myslím že už ano... někde jsem četl že oddedneska by ho měly mit i třeba u O2
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    SCHEEZE: Oni ho mají (myslím alespoň občas) ?
    Já vždycky koukám jak jenom prodlužují termín naskladnění a myslel jsem si že prostě zatím není :(
    Na jinén eshopu mám hlídacího psa a zatím nic.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Vy už někdo máte KeyOne ? odkud ?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: taky po nem koukam, ale dokud jede passport tak si to nemohu dovolit
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: tak runtime to zachránil....díky
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: cena je podezřelá ale zařízení si klidne porid. SW má podporu jako jedno z mála. Kromě Google nedělá security updaty každý měsíc už nikdo další kromě Blackberry.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    je možné, aby někdo zcela vážně prodával priv v perfektním stavu bez poškození za 6000? Má to cenu nad tím uvažovat? Nebo je to jen další mrtvé přechodné zařízení....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    na key one se těším, ale zatím musím vydržet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam