• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jaký jiný telefon krom blackberry byste doporučili, když mi jde o hudbu a složky, komunikaci s počítačem a blbosti typu krokoměr? nezajímá mě výkonost na hry, na ty mám počítač, ale chci dobrý zvuk, chci mít možnost pracovat s dokumenty a se složkami....passporta pomalu vzdávám, skype opět nejede, watsup už nepřeinstaluju a dneska mi nešly odeslat ani emaily...nějak se mi nechce vkládat důvěra do od nich upraveného androidu, který stejně přestanou za rok podporovat :-(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    BBAN4N: skvele. akorat teda nejet pres SSL je pekne na hovno :-(
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Tak nyxdroid už mi jde, asi je to tím že jsem šel do nastavení aplikace kde jsem odškrtnul políčka "komunikace skrze SSL" a "SSL certifikaty" (neaktivní). Políčko "používat beta API" mam zaškrtnuté (aktivní).
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: ne, neni to tak.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    neni to nahodou tak ze pokud jdes na uvodni stranku a tam nemas zadny prispevek tak to zahlasi tuhle chybu pripojeni? Dela to i na androidu ale jinak to vsechno funguje :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    BBAN4N: az toho nyxdroida rozchodis, podel se prosim o rady. dik.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BBAN4N: tak to nevím, já sem to z telefonu odinstalovat když mě pořád někdo otravoval a s těmi co si chci psát si píšu jen přes BBM
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    no jako on mi jde, budto Messenger LITE nebo co jsem si zaplatil já Messenger PRO, oboje na blackberry, jen to neni tak smooth jak bych čekal na takovej telefon a neni to prijemny na ovladani. Chtel bych radsi original Messenger android starsi verzi treba.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BBAN4N: něco jde, myslím že nějaký light. nebo co, na stránkách o bb někdo psal návod
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Jsem zvědavej jak dlouho mě bude to sraní s appkama na Passportu bavit :-) ten Face10 mi přijde nic moc a Messenger10 taky nic extra jak je to pomalý a člověk musí aktualizovat stránku aby viděl nový zprávy, čekal jsem že to bude lepší, snad nějak aspoň rozchodím ten nyx.. original Mesenger nějaká stará verze nejde vůbec, nebo něco jde?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    BBAN4N: hmm, stejna chyba :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: nope, hlásí mi to teď to samé, co tady BBAN4N, mám si zkontrolovat mobilní připojení...zase jsem odinstalovala, nainstalovala jinou 7.něco verzi, pak restartovala, pak nechala 15 minut odpočinout dle receptu a už zase funguju...zřejmě je potřeba to dělat každých 14 dní
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: tak to nevím, neaktualizovali se ti to náhodou? I když to asi bez povolení stejně nejde
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Ne, ne vnitřní paměti, tak nevim.. Poprvé jsem to možná instaloval z paměťovky, ale podruhý z vnitřní paměti a nejde to..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BBAN4N: nemas to nahodou na karte ?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: no nic, tak už zase nefunguje a nepřipojím se :-D
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Hmm tak mi to háže pořád stejnou chybu když otevřu aplikaci:
    Zadna data:
    Vyskytla se chyba, zkuste to, prosim pozdeji. Pokud se to opakuje, kontaktujte autora aplikace.
    Nevím někdo co s tím? Prostě se nic v nyxdroidu nenačte.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    POLOVI: To jsem přesně nechtěl slyšet... Už jsem si ošahal i KeyOne, ale ten nemá OLED displej a hrozně na mě svítí. Nemám prostě co se telefonu tče, kam jít.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: já to nepoužívám
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nyxdroid

    přejmenujte na .zip apk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam