• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FIELDMAN: tak jeste jednou

    1. profil exchange : v PC schuzka 10:00-11:00, v BB 10:00-11:00
    2. profil exchange : v PC schuzka 10:00-11:00, v BB 9:00-10:00

    1 BB device, dva ruzny exchange profily v poste/kalendari/vsude zapla synchronizace casu s operatorem/providerem/serverem

    kdyz zmenim casove pasmo a nebo vypnu letni zimni cas tak se mi to soupne cely v obou profilech....resim ze v tom jednom je proste nejak blbe synchro mezi exchangem a devicem
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Mě to pomohlo. I s naprosto nerelavntními problémy...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FIELDMAN: tak jednoduchy to neni, ale dobrej pokus
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Nastavení letního času...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BB KEY2 problem s kalendarem. Mam na telefon navazanej exchange firemni ucet. V pocitaci mam napr naplanovanou schuzku 10:00-11:00 a planoval sem si ji sam. Zobrazuje se normalne i v telefonu. Kdyz mi ale nekdo treba z GMT+5 naplanuje schuzku kterou ja vidim v v pocitaci 10:00-11:00 tak v telefonu ji vidim 9:00-10:00.

    Nejakej hint jak tohle resit???
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Na os10 by mel BBM fungovat dal tam jej provozuje primo Blackberry jedna se jen o ios/android verzi kterou provozoval Emtek. Tam by zrejme mela dal fungovat Enterprise verze BBM ktera nema ruzne ty nesmysly jako kanaly a eshop s emotikony a podobne. Je na nejakou dobu free a pak je za nejaky fee
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VOJTAM: Aha, to jsem nezkoušel. Kouknu na to.
    Díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    COWBOY: Už ne? někde na Youtube je návod na zprovoznění WhatsAppu na Q20 v roce 2018... bylo to tam přes Google Play
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VOJTAM: Obávám se, že whatsapp na Q10 nebeha.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    COWBOY: Jo bohužel BBM končí všem :( ... Doporučím asi WhatsApp nebo Viber (druhý jmenovaný nevím jestli na BB10 je.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Dobrý den, potřeboval bych poradit. Žena má BB Q10, já iphone, stejně jako zbytek rodiny. Poslední dobou spolu komunikujeme pomocí BBM, ale teˇpíší, že 31.5.2019 BBM končí. Poradíte někdo nějakou jinou apku? Jde mi hlavně o fotky, samozřejmě. Klasické sms není problém. děkuji
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    nechce někdo kryt na BB Motion ? nepoužitej
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    máte někdo Key2?
    zkoušel jste někdo přes externí app přepnout z qwerty na qwertz?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    POLOVI: Na to jsme taky koukal jako blázen... ten nový Android P (nebo jak se bude jmenovat) má gesta jako super featuru a přitom to už měl OS10 před 5ti lety :(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    A kdyz si clovek vezme kam miri vyvoj androidu a iOs smerem k ovladani gesty ktere mel uz OS10 davno tak s Android 9 Pie by tu experience na android mohli dostat. Ale vzhledem k tomu jakou rychlosti zvlada vylepsovat BB svoje aplikace nebo nedej boze updatovat system kde se pripojili k ostatnim vyrobcum a je to jeden OS upgrade na model se jim na to muzu vykaslat a dalsi mobil uz pujdu do neceho s lepsi podporou Androidu a BB aplikace mi opravdu chybet nebudou ani po tech letech pouzivani
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TLOUDEV: vsechny blackberry android telefony maji klavesnici a BB aplikace zdarma, nektere aplikace nabizi BB na 30dni free pro kohokoliv a pak bud bez reklam za mesicni poplatek 29 korun nebo s reklamama.

    Integrace BB aplikaci do systemu neni jak na OS10. Nektere aplikace se umi drzet v notifikacich nebo notifikacni liste v rychlych volbach odkud jdou pustit, Key1 Key2 pak maji moznost klavesovych skratek. HUB je proste obycejny emailovy klient. Od zacatku chteji vsichni aby do BB launchru pridali aspon ze na homescrean posunuti doprava by ukazalo nejakou obrazovku HUBu neco jako ma OS10 no nikdy neudelali. Notifikace nekterych aplikaci se v HUBu ukazuji ale reakce na ne probiha v jejich vlastni aplikaci. A vzhledem k tomu ze android ma docela dobre vyresene notifikace vetsina reakci na udalosti clovek udela stejne z tech notifikaci. HUB poustim jen kvuli emailum stejnou sluzbu udela i Gmail app.

    Kontakty, Kalendar, Tasky, Poznamky nahradi v pohode default aplikace googlu ktere jsou podle me i lepsi.

    Jedine zajimave veci jsou BlackBerry Keyboard, BlackBerry Notable a Privacy Shade. A klavesnice ktera je snad jedine co by clovek chtel na jinem androidu a proc by si clovek to predplatne platil nejde kvuli licencnim tahanicim nainstalovat jinde nez na BB zarizeni myslim ze je zbytecne BB aplikace na jinem androidu resit kdyz jsou kvalitnejsi alternativy.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    POLOVI: hele a na Privu a dalsich tehle bb-android bullshitech to taky neni integrovany? nebo na to maj bb pod kapotou nejaky patche primo v androidu? pze pokud jo, casem to nekdo urcite vytahne na svetlo..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Cobalt je znamy v Crackberry okruzich, zda je to duveryhodne at kazdy posoudi sam. Podpisy app sedi,

    Ja jsem nucenpouzivat outlook, takze me to moc nepomuze
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TLOUDEV: to je jen fork nekoho uplne neznameho :)

    vlakno autora
    Working BlackBerry Priv apps for any Android device [no root required] - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    https://forums.crackberry.com/...g-blackberry-priv-apps-any-android-device-no-root-required-1059855/

    Pouzivani je kazdopadne na zvazeni kazdeho. Krome klavesnice a private shade maji vsechny BB aplikace lepsi alternativy, hub a jeho neintegrace na androidu neni nic co by clovek vubec potreboval
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: ...apopos: ten fork uz je pres 2 roky neaktivni, to uz spis https://github.com/test-acc-vaccym/blackberrymanager
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam