• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Jj
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAZATELL: passport ma os 10 ?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Já používám passport a dokud bude fungovat tak ho asi budu používat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: a co ti na něm nejede ?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    RAINBOF: pouzival jsem.. a asi bych zase pouzival;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: a používáš nyxdroid ?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    RAINBOF: classic
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mam takovej desne vaznej dotaz, pouzivate nekdo jeste stare blackberry s blackberry OS 10 ? Mirim totiz k tomu, zda se pustit do podniku zkusit na to naportovat nove vyvijenej klient fyx.

    Na testovani mam BB classic, Z10, Q10

    podobnou operaci mohu provest s nyxdroidem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    po asi 150 resetech jsem prisel na to ze ji rozpohyboval cheat se sipkou dolu pri vypnuti....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kluci asi sem bricknul Z10 :(
    prisla nebootovala, pry bez hesla. no tak jsem to vzal autoloaderem, chtelo to heslo neco jsem zkusil po 10 pokusu wipe. a nyni to je freeznute na logu BB a nic dal. asi konec. kdyz ji vypnu/zapnu tak autoloader to uz nevidi.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nechce někdo origo gumový obal na Q5? Super stav, jen vzadu trochu od šedé barvy. Za odnos...
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Partnerství BlackBerry a TCL je u konce, budoucnost ostružinových telefonů je nejasná – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...ackberry-a-tcl-je-u-konce-budoucnost-ostruzinovych-telefonu-je-nejasna/
    MAACA325
    MAACA325 --- ---
    Už žádné další BlackBerry od TCL ... https://crackberry.com/...ill-no-longer-design-manufacture-or-sell-any-new-blackberry-mobile-devices
    Nějak jsem zatím nenašel žádný rozumný komentář od BlackBerry, jak si představují svojí mobilní budoucnost.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Prodávám Uniherz TITAN.
    Titan (Pre-Order) | Unihertz
    https://www.unihertz.com/shop/product/titan-pre-order-39
    Naproto nový, nepoužívaný. K tomu oroginální nabijecí kabel s displejem (nabíjecí informace). Vše za crowdfundingovou cenu 5.800,- Kč. Možřnost osahat si (telefon) v Praze,

    Ještě jsem ani neudělal inzerát a chci to nabídnout nejprve na týden tady než to pustím ven.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AXUOH: me se bb10 wipne pak chce unlock mailem a ten by jste meli mit
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    SATOO: To je někde psáno, jo? No nebylo by to špatný. Ale trochu se bojím toho, že se to zablokuje definitivně :-/
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    SATOO: Bohužel. To je jen reset ve smyslu restart...
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    Ahoj vespolek, poradili byste mi prosím?

    Našli jsme v práci po hodně dávném bývalém kolegovi BB DTEK50. Není v tom simkarta, přesto chce po zapnutí PIN viz foto.

    Našel jsem nějaký návody, jak udělat wipe data/factory reset z bootloaderu, do něj se dostanu, ale není tam možnost factory resetu (je tam jen 1/ barcodes 2/ continue the bootup 3/ reboot a 4/ turn off viz foto).

    O data v telefonu mi nejde, spíš bych rád, aby moh zase fungovat.
    Jde to nějak udělat, nebo je to bricknutý?

    Díky za každou radu!



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Byl by zájem o nyxdroid pro playbook? Dneska jsem ho dostal a zjišťují že asi nemá ten android mode
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VOJTAM: to ja take. ach... :) BES express jsem mel v praci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam