• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TRILOBYTE: ja potrebuju outdoor odolnou svini. takze titan aka cihla pro me bude doufam ok. hlavne je vodeodolnej. aspon dle ip.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PEDROBEAR: Já jsem uživatelem BlackBerry už asii 10let...
    Přijde mi že Key2 je lepší než KeyOne. Je to takový víc původní BB, je teda z eBaye - v ČR už se snad ani sehnat nedá.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    TLOUDEV: Tak to bych doporucoval se nalejt jeste jednou a objednat spis https://www.unihertz.com/products/titan-slim
    Titan je (aspon pro me) priserne velkej.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ASDASD123: a kurva... asi jsem uz vozralej, ale prave jsem si ho objednal.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    @pedobear - mozna by te mohl zajimat https://www.unihertz.com/products/titan (nezkousel jsem)
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Aktivne pouzivam Key2 jako hlavni mobil, druhy (jeste nevybaleny) mam v supliku (az tenhle odejde) :)
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    PEDROBEAR: ja pouzivam keyone 3 roky, ted sem ziskal jednu jako novou, jen sem vymenil baterku. klavesnice je na tom super. celkove bez problemu pouzitelny na vsechny bezny aplikace.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    VOJTAM: kecy, to jeste existuje? Dej vedet jaky to je, ja touzim po klavesnici uz leta
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Dneska mi konečně dorazil !!
    [VOJTAM @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ] - i když vím že je to už jen "Alcaltel" a ne BB
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NJAL: to jsem mel taky ale pak to ukazalo nejakej security problem a ja musel celej telefon prehrat presbb nuke.
    NJAL
    NJAL --- ---
    RAINBOF: Me na Q10 vyhovuje hlavne sprava emailovych uctu a Blackberry Hub. Aplikace jine nez zakladni set prakticky nepouzivam (i kdyz tam mam leccos nainstalovaneho z doby, kdy jeste jel BB World).
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jenze uz nejede market.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Jasný, ale většinu aplikací co jsem používal, tak staré os BB umělo, případně jsem si našel alternativu. Proč mám 9900 raději jsou telefonní klávesy, tak jak to měl pak Classic
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAZATELL: q10 je lepsi proto ze na to bezi doted hodne android aplikaci. 9900 to jeste neumela.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MADBANANA: Jako je to nejlepší telefon (možná ještě 9900) občas pracovní simku nasadim do jednoho z nich. Jediné co mi chybí je synchronizace kontaktů, co odpojili Google služby. Zkoušel jsem je tam dostat přes PC, ale nahraje se vždy max polovina
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Playbook se doma taky někde povaluje, občas si všimnu, že ho i občas někdo nabíjí a k něčemu používá 😲 Svoji starou Q10 jsem kdysi dal kamarádovi, ten se u mě nedávno stavoval, tak jsem mu nabízel, že mu místo ní dám novýho Androida (nějaký Realme nebo co se mi to tu válí), a že bych si Q10 archivoval a on se ho nechtěl vzdát, že to je nejlepší telefon a dokud bude držet pohromadě, tak ho nedá z ruky.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Tak tohle zrovna mám
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Tablet je ten starsi playbook
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No, treba 3 blackberry 9000, ted jsem z nich vytahal zalohy, q10 a jeden tablet.
    K tem 9000 mam jen jednu baterii a jeden z nich potrebuje vycistit trackball.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Co tam máš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam