• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    DR0NES
    DR0NES --- ---
    jinak se na to prestanu divat
    DR0NES
    DR0NES --- ---
    mohl by si konecne dat stary pan pecku
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    ja ne
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    ja jo
    MILIS
    MILIS --- ---
    vi nekdo, jak to bude s 3. sezonou?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Nemá někdo titulky na druhou sezónu na 720p ripy?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    DR0NES: .. chtel bych takoveho potkat :) a nebo snad ani ne.

    A jinak.. Imho je "Heisenberg" jen typek, co ma raka a nema co ztratit, tak vari fet, aby zajistil rodinu.. O vysoke moralce fakt nevim, jestli se da mluvit :)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    JO53F: čoveče ser na serijaly a začni přetčitat z kniški o českim jaziku
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    lol
    DR0NES
    DR0NES --- ---
    akorat takovych je cim dal min :D
    DR0NES
    DR0NES --- ---
    i varic pervitinu muze byt hodny a treba vysoce moralni clovek, vis?
    JO53F
    JO53F --- ---
    WILDENBURY_SQ: vcera sem to zrovna resil s kamosem ze jakoby fandis 2 "kladnejm" hrdinum, kterejm se to furt sere..po par dilech uz to s nima fakt prozivas a litujes je, ale prece kua varic drog neni zadnej kladnej hrdina :D, tak sme si rikali jestli neni nacase zacit fandit tomu svagrovy od protidrogovy xD.
    fakt proste pecka serial.. nepamatuju se na film/serial na kterej bych koukal 18hod v kuse :D a tolik splinul citove s hlavnima postavama xD

    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jinak teda at si taky neco reknem o BB obsahove.. Co si myslite vy?

    Muj subjektivni nazor: zatim nejlepsi serial sveho druhu, i kdyz je chemicka stranka veci stale NOTNĚ pritazena za vlasy, zatim se zdaleka nejvic blizi realite a kdyz se tam o nejake chemii mluvi, dokonce to dava smysl, methamfetamin se opravdu nejcasteji nelegalne pripravuje z efedrinu nebi P2P metodami, ktere tam jsou naznacene atd.. Nektere zakonitosti fakt davaji smysl. Nektere obcas ne a na neco se obcas zapomene, ale i tak, kdyz si vezmu, jake bezmezne picoviny jsou v kriminalce Miami :)

    A navic, je to furt napinavy.. Uz uz vypada, ze se vse dari, ale vzdycky se nejaka desna smula / blbost / nedbalost postara o napětí :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    JO53F: Jojo, dik, tak to mam nasosany.. :) resp. ja uz nasel i nejakej superrychlej torrent na S02, ale link jsem nekde ztratil :/

    A S03 teda jeste neni, jo? Uz mi pomalu dochazej dily z druhy serie :)
    MILIS
    MILIS --- ---
    JO53F: tak jsem mel mozna vypadek na serveru titulky, kazdopadne, kdyz jsem tam byl rano, tak mi to pri stahovani vyplivlo "chybny odkaz"
    JO53F
    JO53F --- ---
    MILIS: dit to sou titulky z titulky.com.. xD od tech samejch prekladatelů xD
    WILDENBURY_SQ: http://ulozto.cz/1884289/breaking.bad.s01e01.pilot.dsr.xvid-0tv.part1.rar
    MILIS
    MILIS --- ---
    MILIS
    MILIS --- ---
    souhlas, s tim problem nemam, davam si to takhle do kupy hlavne i kvuli EN nerozumicim
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MILIS: ja pouzivam ENG titulky, tech je vsude plno.. a navic si pekne procvicim ENG :)
    MILIS
    MILIS --- ---
    muzete mi nekdo poslat titulky na season2? titulky.com odkazy nejedou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam