• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    Beraking Bad movie soon

    rozbalit záhlaví
    OMN
    OMN --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: wtf vzdyt je skoro pred nim...nevim jak ty ale moje periferni videni by zasahoval v rozpeti o peknej kus dal za jesseho


    celkove to spis vypada, ze Jesseho zabit nechtel...ale nelibi se mi kolik veci nasvedcuje tomu, ze mozna i jo...Gus uz sedel, Mike zrovna nasedal, takze si myslel, ze uz mu nic nehrozi a Jesseho tam muze nechat...mozna si ho fakt nechaval az na posledni chvili, aby jim pomohl zastrelit na ceste pryc par sracu...kazdopadne je to ted pase...jesse je dostane domu, Mike to mozna nerozchodi a Jesse ho vystrida. Otazkou je, co na to Walt :]
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    WHO: To by ho spíš Gus nechal zabít jedem.
    VXP: Mně by zajímalo jak ho viděl. To je ale sakra dobrý periferní videní. :)
    OMN
    OMN --- ---
    VXP: hm tak to spis vypada, ze toho pesaka Mike zaslech,jen nestacil vcas reagovat
    VXP
    VXP --- ---
    tady je celejch 20 snimku jak to bylo zpomalene... nevypada to, ze by chtel strilet po jessem ;)

    VXP
    VXP --- ---
    OMN: ze by tam jeli jenom vymydlit klan, zbavit se jesseho a milovany walter by jim dal varil? ;-)
    OMN
    OMN --- ---
    VXP: tak mohl lhat vid
    VXP
    VXP --- ---
    jako nastupovani do auta to bylo dost divny...

    ale proc by mu jinak rikal ze pojedou domu vsichni, nebo nikdo? :)
    OMN
    OMN --- ---
    WHO: neblazni, to fakt ne...spis se s gunem rozhlizel po gunmanech, ale miril spatnym smerem...spis ho naopak chranil, proto se ti mozna zdalo, ze miri na nej...ale miril za nej...Jesseho si fakt chtej vypiplat...vzdyt ma fakt vysokej potencial...je loajalni, umi zabijet a zaroven varit nejlepsi meth...Walta se chtej zbavit...ale spis bych to od Guse videl tak, ze mu vymysli nejakou cestu ven - retirement...s mensim trestem jeste...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    jj, super, gus ma koule
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    no na to jakej byl začátek nudnej se to rozjíždí hezky :) mám z toho radost, jenom škoda, že se blížíme ke konci
    OMN
    OMN --- ---
    tak kdo to nerozchodi...Gus nebo Mike?

    btw skit z emmys...Jesse si odskocil do kanclu

    'The Office' Skit from the Emmys - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TDJpTSQc6wc
    OMN
    OMN --- ---
    Breaking Mario (Breaking Bad Parody by ROBOBOOTS) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Mh4uF-oCqBM
    2ND
    2ND --- ---
    DUI? Dealing Drugs? Better Call Saul!
    http://www.bettercallsaul.com/
    NJORL
    NJORL --- ---
    husty. v novym BB reklama na Rage :]
    GRAMAC
    GRAMAC --- ---
    OMN: to by me taky zajimalo co s nim chteji udelat.Musim se dokopat k patemu dilu treba mi neco napovi.
    OMN
    OMN --- ---
    se divim ze vubec neco hrotite, me to prijde vsechno dobre vymluvitelny...spis me zajima, co za plany ma Gus s Jessem...nahrada za Majka?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    WHO: me jako hrozna dira prijde to ze se celou dobu bavej o tom ze koupej mycku za skoro milion babek a pak tam skyler zacne hrozne hrotit okolo toho ze koupil flasku sampanskyho za tri kila , 'pay attention to the details' , ale mega na mycku jsem vyhral v kartach to je v pohode :D
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    Episode 5: Mind. Fucked. Fucked into the oblivion.
    OMN
    OMN --- ---
    Breaking Bad Prequel - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=VKjCEjsnH2o
    LKA
    LKA --- ---
    LOJZEE: ne kazdej je zkusenej gangster co ma nakoukany akcni filmy ..treba jsou i nejaci ti amateri. Me spis zacina stvat Walt s tim jak se snazi vse vysvetlit, okecat, logicky vysvetlit:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    no tak ale co to bylo ten zacatek s4e4, akzdej normalni clovek by do ty dodavky nejdriv hodil granat, kdyby nevidel mrtvolu. hodne spatny. sakra, to sem se nasral.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam