• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    OMN
    OMN --- ---
    jsem si jako casty navstevnik /tv/ nemohl odpustit vytvorit tento obrazek...vzdycky me rozesmeje:))

    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    I've won.
    OMN
    OMN --- ---
    ted mi docvaklo....jak Walt v minulem dilu roztacel svuj kolt na stole...na konec se zastavil tak, ze miril na tu kytku...MINDBLOWN!
    ELECTRIC_FLOWER
    ELECTRIC_FLOWER --- ---
    jj, musela sem na konci zatleskat :D fakt parada!
    OMN
    OMN --- ---
    GUS BYL TEDA BADASS!!!! ahahaha jeste si predtim mohl hodit minci ;))) vynikajici finale! porad jsem cekal az se objevi Majk...tak snad v 5te serii :) ikdyz tohle finale bylo skoro idealni pro celkove finale
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    no tak Walt je dobrej magor :) každopádně Gus začíná bejt asi hezky naštvanej
    NJORL
    NJORL --- ---
    posledni dil se mel jmenovat Shitstorm :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    zacina to bejt prijemny psycho. skoda, ze tahle serka konci.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PIVECEK: jo super crazy, ani skyler nechapala... imo mu ted rupne a posledni dil enbo posledni serii z nej bude nejvetsi drsnak bojujici o bezpeci vlastni rodiny, skonci s vyjednavanim a nebude se s nikym mazlit. neco jako kdyz mu ruplo v prvni serii a rozhodl se varit meth.
    OMN
    OMN --- ---
    whoa whitovi jsou pekne screwed....jak z tohohle vybrousej...Gus musi zemrit...ale co pak?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Silnej konec posledniho, uz dlouho jsem neco podobnyho nevidel (tak od 6fu :) )
    SNUPOCHLUP
    SNUPOCHLUP --- ---
    Bomba! Už se nemužu dočkat na další díl :)
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    4x11 - já ten seriál prostě miluju
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    VXP: no tak jsem myslel pátou :) super, tak nemusím zoufat.. snad to nebudou natahovat a spustěj to co nejdřív
    VXP
    VXP --- ---
    GRUNGE: tohle je 4. serie :-)

    1. serie - 7 dilu
    2. serie - 13 dilu
    3. serie - 13 dilu
    4. serie - 13 dilu (2 zbyvaji)
    5. serie - 16 dilu :-)
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    čtvrtá sérka asi už nebude co?
    OMN
    OMN --- ---
    to jsem rad, ze se nam tu konecne rozjela nejaka diskuse:]

    jesse ale na to bejt boss zdaleka nema...casem...casem by mohl walta "uklidit" a promenit se v tuca
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LKA: tak tak, ja doufam, ze v aute voba dedci chcipnou a jessey prijede jako novej drogovej boss.)
    LKA
    LKA --- ---
    Libi se mi prave ta zmena ze Jessie konecne prijal novou roli. Zatimco mr. White, ktery mel vetsinou navrch, se prave ted zlomil. Ani nepochybuji ze by to nebylo realne.

    Vubec by me nenapadlo ze Gus planuje prave pri odjezdu zabij Jessieho ..jeho obdivny pohled kdy si svou autoritou povodil mexicke chemiky a opravdu se mu povedlo uvarit ..v te chvili sem zacal pochybovat o Waltovi.
    OMN
    OMN --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: wtf vzdyt je skoro pred nim...nevim jak ty ale moje periferni videni by zasahoval v rozpeti o peknej kus dal za jesseho


    celkove to spis vypada, ze Jesseho zabit nechtel...ale nelibi se mi kolik veci nasvedcuje tomu, ze mozna i jo...Gus uz sedel, Mike zrovna nasedal, takze si myslel, ze uz mu nic nehrozi a Jesseho tam muze nechat...mozna si ho fakt nechaval az na posledni chvili, aby jim pomohl zastrelit na ceste pryc par sracu...kazdopadne je to ted pase...jesse je dostane domu, Mike to mozna nerozchodi a Jesse ho vystrida. Otazkou je, co na to Walt :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam