• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    co řikáte na poslední díl? mě bavil dost, byl jsem napjatej jak struna...výborně spojenej ten začátek s koncem... akorát mi tam nějak uniklo to s tim zastavenim vlaku viz.
    OMN: :-)
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    výborný :-D
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    OMN
    OMN --- ---
    tyhle komixy znate?

    OMN
    OMN --- ---
    no hele doufam ze jste vsichni uz posledni dil videli, cekam s timhle videem uz dlouho:)))

    Breaking Bad - Yeah Bitch - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=M_fcdP0UVqw
    OMN
    OMN --- ---
    50, 51, 52
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    to zbejvaj dva no
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    patej dil se povedl, konecne se neco deje
    NJORL
    NJORL --- ---
    SUMI: no vis. lama ... Sarkazm? :)
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    nerad se na tu zenskou divam, ale chapu jeji chovani, ona ho vnima jinak nez my...hnusi se ji, protoze se ji snazi mazat med kolem huby, kdyby ji rikal holou pravdu, bylo by to lepsi. z chlapa, kteryho si vzala, je najednou jenom zoufalej magor
    SUMI
    SUMI --- ---
    NJORL: Jo myslel jsem to tak trošku ironicky. :D Každopádně jsem zvědavej jak tahle série dopadne, když má být poslední. :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    SUMI: nesouhlasim. Walt je sobeckej kokot. cely to dela pro sebe a riskuje zivoty svejch deti. imho uplne zbytecne. ja bejt jim, tak se zdekuju na rok do pejci, necham rodinu bejt, vydelam penize ktery chci a pak se treba vratim ... prijde mi to mnohem lepsi nez riskovat, ze me zena ze strachu udusi polstarem nebo ze mi ji pobijou nejaky hovada ... tim nicmene neznevazuju hodnotu serialu. je super! jen mi vadi, jak se Walt sobecky chova
    SUMI
    SUMI --- ---
    NJORL:
    !SPOILER ALERT!

    No zlatá ještě celkem je, ale nechápu Walta, že prostě neodejde zpět do toho svýho bytu. Hlavně po tom co mu řekla s tou rakovinou.
    To ještě dopadne tak, že se ho pokusí v noci zabít. :D
    Chudák Walt, snaží se zaopatřit rodinu a dopadne takhle. Ještě čekám kdy na něj praskne, že Jessemu zabil tu jeho přítelkyni kdysi.
    NJORL
    NJORL --- ---
    GRAMAC: no hele kdyz si predstavim, co by delala moje zena, tak Sky je jeste zlata :)
    OMN
    OMN --- ---
    to je ucel zejo, aby ji mohl walt zabit, nebo ne? proste umre
    GRAMAC
    GRAMAC --- ---
    skyler me pekne sere blbe to hroti a dela z poklidneho zivota walta silenosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam