• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    Luther je výbornej
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    MUCKER: jj nejak brzo vim ze jsem si pamatoval ze obe treti serky zacinaji podobne pro walking dead a boardwalk empire ze to tema nazvama taky tak nejak hezky padne k sobe (no a co si budem povidat Buscemiho ksicht obcas taky vypada vic mrtvej nez zivej :D )
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    JIRRA: ted by mela byt treti serie..?
    SLASH
    SLASH --- ---
    tiez Suits su vpohode a True Blood ma tiez celkom bavi..
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    VETE: jo ten jsem zapomnel , boardwalk empire je taky vybornej taky doporucuju -)
    OMN
    OMN --- ---
    OMN: ty minusy jsou predpokladam za dextera a walking dead
    VETE
    VETE --- ---
    Game of Thrones¨
    Mad Men
    Hell on Wheels
    ... jinak tě podle mně nemá po BB co dostat... ale tyhle serialy jsou, co se kvality a výpravy týče, jasnou špičkou... ještě Boardwalk Empire si troufnu zmínit...
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    JOINATAN: A z jakeho roku jsi k nam pricestoval ze jsi uz videl prvni 3 serie kdyz jsou odvysilane 2 ?:)
    Jinak Shield taky doporucim , Dexe take ,Walking Dead me taky bavil , pridam Game of Thrones ...
    OMN
    OMN --- ---
    vyskrtl bych walking dead a z dextera doporucim jen dve prvni serie...rouhodne doporucuji the Wire a pridavam:

    Mad Men
    Battlestar Galactica
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: walking dead nic moc tedy... koukal sem na 3 serie asi, první byla super, ale dal zacala akce pomalu mizet a stala se z toho telenovela v zombie svete
    ZCR
    ZCR --- ---
    NJORL: Sopranos
    NJORL
    NJORL --- ---
    JOINATAN:

    Shield
    The Wire
    OZ
    The Walking Dead
    Dexter
    Justified
    Dark Wood

    ... take your pick :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    mate nekdo na tip nejaky dalsi serial? rok nedokazu cekat!!!! ale koncem mesice vyjdou dalsi dily - big beng theory a jak sem potkal vasi matku
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    XNOELX: trosku mi to pripomelo finish posledni rady dextera.. ale dobry jako.)
    OMN
    OMN --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: tyvole dobry to bych od /tv/ necekal
    OMN
    OMN --- ---
    neni co resit, je jasny, co se stane dal.

    Hank si utre prdel a splachne hovna prece.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: oni jsou celkove tak trosku retardovaný :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    JOINATAN: jako fakt jen retardovanej amik muze vymyslet zemi s 5 procentama fetaku :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MUCKER: Yeah i get it! :) - trea se v dalsich dilech objevi i nejaka cast cesky republiky... Ba i dokonce Roden v roli Feťáka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam