• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: na druhou stranu takovy "to ja, to ja, to vse jen ja!!!" momenty mival uz predtim (i kdyz to nebyla pravda). a hodi se to k titulu epizody (nehadam se, jen myslim, ze obe moznosti jsou plausible)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    Henkovy poslední slova mě dostali a na chvili sem strnul jako Walt...
    měl někdo podobný pocity?
    OMN
    OMN --- ---
    BDOWN: presne, vzdyt pak ten lefon hned rozlamal...a hlavne rekl, ze ona s vybudovanim toho imperia nemela nic spolecnyho...to rekl pro policii...a vyhrozoval ji...takze misto toho aby sla sedet, dost mozna bude v ochrane svedku...
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    PETINY: taky jsem to tak vnimala - ze ty uplny zbytky waltra chciply definitivne v prvnich deseti minutach epizody a uz zustal jen heisenberg v nejhumusnejsi podobe (ktery si konecne rekl sve od plic; mimochodem, hovnival/sisyfos moment for the win :)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    lol však to bylo jasný že to hrál protože věděl že je odposlouchavanej........ještě to hrál aby bylo všechno na něj a ta jeho z toho vyklouzla
    PETINY
    PETINY --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: já to bral spíš tak, že se v něm - byť pořád potlačovaně - prostě projevila naplno ta svině, kterou si nakonec zvolil před tou dobrou tváří.
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: je to podle mne jen jedna z moznosti, vzhledem k zaveru epizody (nechci spoilovat). a i pokud ano - tak jak? byla ta puska z flashforwardu pro ne? too easy myslim

    btw, zajimali by mne nazory na ten zaverecny telefonat - uprimnej, nebo nahranej pro posluchace? ja uz v tom momentu walta tak nenavidela, ze jsem brala, ze to rika od srdce (pokud takovy metaforicky organ Heisenberg jeste v nejake forme ma), ale zaujala mne tady ta interpretace, ktera je taky mozna ( SPOILERS - je to recap, nectete, pokud jste nevideli jeste http://www.filmschoolrejects.com/features/breaking-bad-review-season-5-episode-14-ozymandias.php
    OMN
    OMN --- ---
    tak to byl masakr...

    MRS_BRIGHTSIDE: neodhadnutelne? to uz je jasny z minulyho dilu...walt si dojde pro ty nacky
    OMN
    OMN --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    JONY: ze jsem se skoro pochcala? a teda totalni nadseni / poklona tvurcum ze je absolutne neodhadnutelne, co bude kurva v poslednich dvou epizodach.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    menší komplikace :)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak komentáře k nové epizodě? :-)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    starsi, ale vypada to, ze nebylo
    Honest Trailers - Breaking Bad - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oDqGAUvWKkU
    OMN
    OMN --- ---
    GUSTAVTUTRE: hrozny...jen pizza byla cool
    GUSTAVTUTRE
    GUSTAVTUTRE --- ---
    ...

    "Joking Bad" - Late Night with Jimmy Fallon - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=duKL2dAJN6I
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TV: Better Call Saul bude spin-off Breaking Bad

    AMC potvrdilo spin-off populárneho seriálu, ktorý by sa točil okolo právnika Saula.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ehm

    NJORL
    NJORL --- ---
    co se opancerovani tyce tak bych zacal sklem. to ocividne nebylo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TARMAQ: Jessie skoci po zahozenym revolveru..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam