• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    JV3
    JV3 --- ---
    Tak s par hodinovym odstupem musim za sebe konstatovat lehky zklamani z posledni epizody. Netrvrdim, ze zaverecna strilecka ala McGyver neni realna, ale jako vyvrcholeni BREAKING BAD mne to nestacilo. Jako pointa setkani s Gretchen by se mi vic libila treba kompromitujici fotografie jak si potrasa rukou s Waltem nad balikem penez. To by tu slizskou svini desilo vic, nez vyhruzka smrti. Taky ten telefonat od Lydie v pravy cas, mno...
    Zaroven ale uznavam, ze ten zaver mel celkem logiku. Waltovi uz toho moc nezbejvalo a po ty mesicni samotce musel mit v hlave uz poloprazdno, na nejakej super-genialni zvrat. Jen tech emoci (z filmarskyho hlediska) tam podle mne mohlo bejt o moc moc vic. Tak nejak jsem si to 'neuzil'.

    za mne zustava neprekonano
    Breaking Bad - Walt loses it - (4x11 Crawl Space Ending Scene) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cWfK5JyD2bA
    OMN
    OMN --- ---
    A hodne lidi tvrdi, ze 2. serie je ta nejnudnejsi...je fakt, ze se strasne tahne a oproti niggas from da hood je to min zabavny...ale kdyz jsem wire sjizdel celej znovu, doky me bavily nejvic...

    a hlavne MCNULTY FOR THE WIN
    NJORL
    NJORL --- ---
    KOUDY: varuju. Wire ma proti Shiledu narocnejsi start. Clifhanger Shildu je konec pilotu. U Wire se na to dost ceka. Spis to postupne vcucne. Dost lidi kouklo na 5-6 dilu, na cas to zahodili a pak se k tomu vratili a dokoukali to v podstate najednou v kuse ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja zkusim wire a shield teda
    JV3
    JV3 --- ---
    Taky mne byl doporucenej Wire, nevidel jsem, pujdu do toho.
    OMN
    OMN --- ---
    Boardwalk sleduju dal a bavi me, akorat se s tou novou serii bojim, co se z toho stava, kdyz se tam uplne zbytecne cpou herci jako Livingston nebo Patricia Arquette...a okamzite jsou z nich "hlavni" postavy...asi se planuje, ze to pobezi do nekonecna...u BrBa bylo od zacatku jasny, ze to musi dopadnout spatne
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    OMN: Sopranos jsem prestal sledovat stejne, jako Boardwalk Empire. Proste je to styl serialu, kterymu v urcitej moment dojde dech, prestanou te zajimat spletence postav a jde automaticky k ledu. Kazdopadne jsem je videl onehda v prvni petici nejdoporucovanejsich serialu snad nekde v New York Times a popravde nechapu proc.
    NJORL
    NJORL --- ---
    OMN: me se to libilo, ale ta 4 umelecka dila to nema ...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Samozrejme jeste nemuzu nedoporucit spickouvou serii Generation Kill.

    Btw casovy info o spin-off Better Call Saul jeste nastreleny neni?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NJORL: Hele, za me dobry a beru ho coby lehci nadprumer. Prvni sezona byla skvela, druha trochu stagnovala, aby chytila postupne k zaveru dech a treti zase nastartovali do srpavnejch obratek. Navic tam hraje vybornej Mandy Patinkin, tak nevahej a rozhodne te to neurazi. Jinak jestli tu nekdo nesleduje serialovy auditko, tak muzu doporucit jeste House of Cards a tematicky podobnou serii Boss (kterou bohuzel zarizli i pres spoustu oceneni, po druhy sezone)
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: A hodne lidi jeste rika sporanos, ale me to prislo hrozne spatne tocene...? mam tomu jeste dat sanci?
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: ale jen 1. serii...druha sla hooodne do sracek
    NJORL
    NJORL --- ---
    OMN: Shield > BrBa > Wire > OZ, ale skoro :) Pravda je, ze toto jsou 4 spickove tituly. Pokud nepocitas veci, ktery se libej jen ulitlejm kokotum jako ja. The Walking Dead napriklad :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    NAGASAWA: za Wire a Shiled bych dal ruku do ohne.

    Vazne mam ten HL skusit? Trochu me desi hodnoceni na IMDB. Je nic moc ... a slovo "sympaticky" taky nepomaha :)
    OMN
    OMN --- ---
    BrBa > Oz > Wire > Shield >>>>>> Everything else >>> homeland ugh
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: *kdo
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NJORL: celkem sympaticky se zase rozjel Homeland

    PETINY: Wire je absolutni serialova spicka. Jestli jsi nevidel Shield, tak taky doporucuju (samozrejme uz vim, od se ozve, ze ho to nechylo, ale to uz je folklor ,)
    NJORL
    NJORL --- ---
    OMN: jo jo ... co ted bude ten The serial...
    OMN
    OMN --- ---
    jako co nahradi BrBa? :D
    PETINY
    PETINY --- ---
    někdo tu zmínil The Wire, tak zkusím to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam