• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ARZA
    ARZA --- ---
    Nabízím do láskyplných rukou kanárka
    Myslim že na chov moc není, je to pravděpodobně samička, ale k mateřským povinnostem se zatím moc nemá. Nemám pro ní vhodnýho samce a ruší mi zbytek osazenstva při hnízdění.
    Je to tuším červená mozaika, tzn převážně bílá, červený znaky. K pokoukání a vyzvednutí je v Praze na Balabence. Nemůžu k ní ale bohužel nabídnout klec:(
    Ráda poradím s chovem nebo čímkoli okolo. Podrobnosti v poště
    BEENYY
    BEENYY --- ---
    GIO: nene..od babičky...
    GIO
    GIO --- ---
    PAFKA: napis id enkatt nebo tabby
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    takže:
    to štěně: [ PAFKA @ ZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY ] Karol dnes někomu udala, teď mi volala, že si ho vzala nějaká holka z nyxu.

    A to kote, potřebuji takhle narychlo protože jedem v patek nebo sobotu k tchyni, kterou nedávno opustila kočka (asi patnáctiletá) ...no a my tam zas tak často nejezdíme. Takže když ho nepřivezem ted, tak bude čekat další pulrok, než se tam zas dokopem.

    GIO ty tam píšeš, že ne pro hada...kotata se dávaj taky hadům?? To jsem např. nevěděla. .... takže ne pro hada, ale pro tchyni.

    Objevila se tu hned 2x nabídka kotěte, ale bohužel vše dost daleko od Prahy.
    Takže já potřebuji sehnat rychle kotě (pohlaví i barva libovolná) nejlépe v Praze, protože jsem do večera v práci...a v Praze
    KACJU
    KACJU --- ---
    nabízim obojek na stenatko a nebo malinkeho pejska- cerny
    vic info posta
    Za maxi lahev Zlatopramenu (koukala jsem ze stoji tak 32kč) nebo vymenim za hracku pro pejsky (treba uz okousanou mejm psum je to jedno oni jim stejne dlouho zadny hracky nevydrzej :))
    GIO
    GIO --- ---
    BEENYY: a odkud je to kotatko co mate? nejaky nalezenec?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    JENOM PROSÍM VÁS, ZDRŽUJTE SE TĚCH KOMENTÁŘŮ,NEBO TO ŘEŠTE V POŠTĚ.. JEŠTĚ TO MUSIM,AŽ BUDU DOMA, PŘIDAT DO ZÁHLAVÍ,PROTOŽE BYCH TU NERADA NĚJAKÉ DOHADY..
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    Mám tady nabídku 2 koťátek. Od kamaráda kolegovi z práce odřekli zájemci, tak jsem slíbila pomoc při hledání domova. Černobílý je kocourek, májovka je kočička, prý má mourovatý ocásek, na fotce to není vidět. Jsou někde v Brně, tak především pro Brňáky, kdyby někdo chtěl. Bližší informace zatím nemám, ale v případě zájmu samozřejmě zjistím.

    Tu májovku bych si nejradši vzala sama, ale vzhledem k nedávnému výskytu FIP u nás doma je to pro mě riziko, které se mi nechce podstupovat :-/



    BEENYY
    BEENYY --- ---
    já vím...nezvolila jsem nejlepší slova, proto jsem se později odvolávala na spam..věřte že mám zvířata strašně ráda, mám kočku a psa, měla jsem křečka, u babičky máme spoustu zvířat....strašně ráda bych si ho vzala sama...ale vím, že bydlím u hlavní ulice a tam on by prostě nevydržel:(...jedinej důvod proč máme naší bobinu (kočku) tak dlouho je ten, že je vykastrovaná a nechodí skoro vůbec ven (nemá potřebu)...a držet ho sice v docela velkém domě...mi přijde poněkud hloupé řešení..zvířata potřebují přírodu....a vím, že by bohužel u nás nevydržel jako u nás nevydrželi kočky před bobinou....proto jsem to tak napsala:(
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GIO: taky jsem si rikala (a to kocky teda nemusim)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    GIO: neni to nejlepší způsob, to je jasná..
    GIO
    GIO --- ---
    mno ale veta nechci ho zabit nevim co snim mne trosku rozciluje. je nejaka oblibena....
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    BEENYY: určitě nebyl, v záhlaví narážim na rozesílání hoaxů po netu, kde se na vás krásně kouká pelíšek štěňátek, při čemž je u toho napsán text podobný tomu v záhlaví.. určitě to každej z vás dostal do mailu a je to jasný:)

    hodně štěstí se zadáváním koťátka
    BEENYY
    BEENYY --- ---
    ted se omlouvám, esli můj předchozí příspěvek bude vyhodnocen jako spam...napíšu lepčí:)
    BEENYY
    BEENYY --- ---
    ahoj,
    daruji krásnýho malýho kocourka, k "oběru" by byl asi za měsíc. Je mouratobílej, hezkej...bohužel ho měla slíbenýho kamarádka a ta mi to v neděli odřekla...nechci ho zabít nevím co s ním (zvířat máme už dost), jsem z Vysočiny - poblíž Havlíčkova Brodu, ale odvoz není problém.
    Pokud máte zájem ozvěte se prosím do pošty.
    Děkuju
    GIO
    GIO --- ---
    pokud teda nebude pro hada, to nevedem.
    GIO
    GIO --- ---
    PAFKA: id enkatt ti fundovane poradi. pokud ne ona, tak id tabby
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    Jinak já potřebuji do pátku kotě - jakékoliv, ale ještě malinké mimono.
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    Tak jo využiji nabídky: Nenyxová kolegyně z práce potřebuje udat psíčka:




    Její text:

    Ahoj lidicky,
    zdravim vsechny.

    Mam prosbu. Skrizil mi v nedeli cestu takovej malej tvorecek, ktery potrebuje teplo domova.
    Nemohla jsem ho proste nechat v opustene zahrade, byla mu zima a melo hlad....
    Ja si ho nechat bohuzel nemuzu. Nebyl by stastnej, jsem porad v trapu....

    Je zlata a rikam ji kobliha. Moc hodna, moc sikovna a posloucha, na stene, celkem slusne.
    Jsou ji asi 3 mesice ( : mama udajne papirovy Rhodéský ridgeback (vypatrán majitel, ktery nebyl zrovna vstricny), tata orisek.

    Nevahejte tedy prosim kontaktovat svoji rodinu, zname, kohokoli hodnyho, kdo by se o ni dobre postaral.

    Karol
    Praha
    tel 602 699 903

    ještě nějaké fotky:
    http://pafka.zajsoft.net/1/karol/1.jpg
    http://pafka.zajsoft.net/1/karol/2.jpg
    http://pafka.zajsoft.net/1/karol/4.jpg
    http://pafka.zajsoft.net/1/karol/5.jpg

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam