• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    BODLINKA: u nás v práci je nemáme, ale zítra se ti zeptám, jestli je můžem sehnat.. může být?
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    ...v Praze.
    sry za pražákův syndrom ;)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    ahoj
    nevíte o zveráči, kde mají na skladě postoje na canicross? nechci to kupovat přes net.
    KUSSANDA
    KUSSANDA --- ---
    Cus, mela bych zajem o mlade morcaka .. kolem 2 mesicu. Kdyztak posta pls.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MORTWYRTHA:
    jé ten je krásnej..a nemáš jeho nejnovější foto?...jak je asi velikej?moc děkuju
    JIKROCENTRISTA
    JIKROCENTRISTA --- ---
    Jeste jsem zapomnel, lokalita je okoli Rican u Prahy.
    JIKROCENTRISTA
    JIKROCENTRISTA --- ---
    Ahoj, nabizim kotatka, narodila se 22.4. Jeste jsou volne dve, jedna cerna kocicka a cerno-bily kocourek. Nejsou placha, jsou naucena na zachod. Krmena kvalitni stravou (doufame, ze by to tak bylo i u noveho majitele).
    Fotky jsou na http://picasaweb.google.com/vladimirkroupa/Kotata?feat=directlink#, v pripade zajmu muzeme nafotit konkretni kote detailne :) Piste prosim do posty.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    AHOJ, MOC SE OMLOUVÁM ALE NENAŠEL BY SE NOVÝ PANÍČEK pro půl ročního oříška?? Mix údajně rotvík a knírač, je hrozně hodnej a má rád děti a zvířata. Můj ex je hroznej parchant a chce se ho zbavit, ja si ho vzít nemůžu kvůli otčímovi :-(((...

    tady je jako malinkej:

    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    prodám : - sterilní soupravu pro inseminaci klisen!!!!!!
    - skalpel
    - napáječku pro potkana či křečka,morče,...
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    BARUSSS: za kolik ?
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    prodám stetoskop,skalpel + návleky na nohy zdarma
    DIVA
    DIVA --- ---
    sháním větší klec pro potkana, brno. díky :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    PROSÍM VÁS, ROZEBÍREJTE SI TO LASKAVĚ V POŠTĚ.. TENHLE KLUB SLOUŽÍ POUZE K VKLÁDÁNÍ INZERÁTŮ A NENI TO O POCITECH VŠECH OSTATNÍCH
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    NEVENA: to podle mě není důvod k tomu dávat pryč psa...
    GIO
    GIO --- ---
    mno, kdyz ma rada deti, nesedi mi to, a nekdy je ten duvod(treba fakt nejaky problemovy chovani, popr nemoc psa/cloveka) pro dalsiho zajemce o zvire dulezity...neni to nutne handicap, spis potrebna informace
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TYRKYS2: nebo stěhování do bytu kde pes nemůže být...člen rodiny alergik...blbé mno.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GIO: většinou to bývá očekávané dítě :-/
    GIO
    GIO --- ---
    KRKA: mohu se zeptat, co jsou rodiinne duvody, kdyz je ten pes tak proklamovane bezproblemovy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam